Rihanna je dokonalá hviezda, tvrdí Cheryl Cole

Rihanna
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 8. mája (WEBNOVINY) – Britská speváčka Cheryl Cole v magazíne GQ priznala, že obdivuje barbadoskú hviezdu Rihannu.

„Viete, čo milujem na Rihanne? Tiež ju neustále kritizujú za to, čo má oblečené a o čom spieva, ale je taká slobodná,“ vysvetlila.

„Je jej to úplne jedno! Milujem to na nej. Je nádherná a slobodná. Dokonalá popová hviezda,“ dodala.

Cole si myslí, že ju možno do takého stavu doviedlo všetko, čo prežila. „Hovorí si: ‚No a čo. Čo o nás ešte môžete povedať? Už nám nemôžete ublížiť.‘ To sa mi na nej páči, je to oslobodzujúce,“ zhrnula.

Cheryl Cole sa preslávila ako členka skupiny Girls Aloud, ktorá vznikla v roku 2002 prostredníctvom talentovej šou Popstars: The Rivals. Okrem nej ju tvoria Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding. Na svojom konte majú päť štúdiových albumov – Sound of the Underground (2003), What Will the Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out of Control (2008).

Od roku 2009 je skupina neaktívna, oficiálne sa však nerozpadla. Všetkých päť členiek sa vydalo na sólovú kariéru a v novembri by sa mali pri príležitosti desiateho výročia znovu predstaviť na jednom pódiu. Cole vydala albumy 3 Words (2009) a Messy Little Raindrops (2010) a v singlových rebríčkoch bodovala so skladbami Fight for This Love, 3 Words, Parachute, Promise This či Heartbreaker.

Fanúšikovia ju na obrazovkách videli i v troch sériách britskej verzie speváckej súťaže The X Factor, kde v minulosti pôsobila ako porotkyňa a mentorka. Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cheryl ColeRihanna