Slávik definitívne dospieval, ľuďom sa nechce hlasovať

Odovzdávanie cien Slávik 2011
Skupina Desmod, ktorá získala absolútneho Slávika, počas slávnostného odovzdávania cien v hudobnej ankete Slávik 2011. Bratislava, 26. február 2012. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 11. októbra (WEBNOVINY) – Hudobná anketa Slávik, ktorej najnovších víťazov vyhlásili vo februári tohto roku, sa skončila.

Na oficiálnej webstránke i sociálnej sieti Facebook o tom informovali jej organizátori.

„Po vyhodnotení predchádzajúcich ročníkov sa organizátori hudobnej ankety Slávik vzájomne dohodli na jej ukončení. Dôvodom bol kontinuálne klesajúci záujem verejnosti o hlasovanie, ktoré bolo zmyslom a základom celej ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby,“ uviedli v spoločnom oficiálnom vyhlásení organizátori posledného, 15. ročníka ankety Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.

Poslednými víťazmi Slávika tak sú skupina Desmod, spevák Peter Cmorik a speváčka Tina. V kategórii Objav roka triumfovala Celeste Buckingham, za Web roka ocenili Zuzanu Smatanovú, v kategóriách Skokan roka a Rádioslávik uspela skupina Peter Bič Project a trofeje pre Videoklip roka a Hit roka získala pieseň Žijeme len raz od Ega a Roberta Buriana. Posledným Absolútnym Slávikom sa stala skupina Desmod.

Obrazom: Odovzdávanie cien Slávik 2012

Obrazom: Odovzdávanie cien Slávik 2011

Majk Spirit & Celeste Buckingham |Slávik 2012|

Informácie pochádzajú z webstránky www.forza.sk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Celeste BuckinghamPeter BičPeter Cmorik