Speváčka Cheryl Cole píše autobiografiu

Cheryl Cole
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) – Anglická speváčka Cheryl Cole píše knihu o svojom živote. Zástupcovia vydavateľstva HarperCollins potvrdili, že „oficiálna autobiografia krásnej a talentovanej Cheryl Cole“ vyjde už túto jeseň – 11. októbra.

Ostatných desať rokov bolo úžasných. Bolo by skvelé vložiť ich do slov a do tridsiatky vykročiť s čistým štítom,“ uviedla prednedávnom 29-ročná britská hviezda.

Cheryl Cole sa preslávila ako členka skupiny Girls Aloud, ktorá vznikla v roku 2002 prostredníctvom talentovej šou Popstars: The Rivals. Okrem nej ju tvoria Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding. Na svojom konte majú päť štúdiových albumov – Sound of the Underground (2003), What Will the Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out of Control (2008). Od roku 2009 je skupina neaktívna, oficiálne sa však nerozpadla. Všetkých päť členiek sa vydalo na sólovú kariéru a v novembri by sa mali pri príležitosti desiateho výročia znovu predstaviť na jednom pódiu.

Cole vydala albumy 3 Words (2009) a Messy Little Raindrops (2010) a v singlových rebríčkoch bodovala so skladbami Fight for This Love, 3 Words, Parachute, Promise This či Heartbreaker. Fanúšikovia ju na obrazovkách videli i v troch sériách britskej verzie speváckej súťaže The X Factor, kde v minulosti pôsobila ako porotkyňa a mentorka. Informácie pochádzajú z webstránky DigitalSpy.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cheryl Cole