Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Screenshot_555.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Výživový doplnok, LIPO-C-ASKOR
12. 03. 2018 13:46 od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Vyhrajte LIPO-C-ASKOR, vitamín C novej generácie

Zapojte sa do súťaže o 7 balíčkov lipozomálneho vitamínu C, LIPO-C-ASKOR tekutá forma. Lipozomálna forma zabezpečuje niekoľkonásobne vyššie vstrebávanie vitamínu C do krvi než bežné formy vitamínu C, ako aj jeho postupné uvoľňovanie počas 12 hodín. Dosiahne sa tým  dostatočne vysoká hladina vitamínu C v krvi na účinnú aktiváciu predovšetkým imunitného a nervového systému.

Spotreba vitamínu C sa pri zvýšenej psychickej záťaži (stres v škole, v zamestnaní), fyzickej námahe (šport, namáhavá práca) ako aj pri všetkých chorobách (infekčné, kardiovaskulárne, metabolické, reumatické, degeneratívne, nádorové) niekoľko násobne zvyšuje na 500 – 2000 mg na deň, niekedy to môže byť aj viac. Vstrebávanie bežného vitamínu C z čreva do krvi je obmedzené množstvom aktívnych prenášačov (sodíkových iónov). Pri jednorazovej dávke bežného vitamínu C sa z čreva do krvi vstrebe len cca 200 mg, nezužitkovaný vitamín C sa z tela vylúči. Preto táto forma nemôže zabezpečiť dostatočne vysokú hladinu vitamínu C, keď ju náš organizmus potrebuje.

Vstrebávanie lipozomálneho vitamínu C do krvi vďaka svojmu lipozomálnemu obalu nezávisí od aktívnych prenášačov. Preto môže zabezpečiť dostatočne vysoké hladiny vitamínu C v krvi a v bunkách. Lipozomálny obal tiež zabezpečuje postupné uvoľňovanie a pôsobenie vitamínu C v krvi počas 12 hodín. Prípravok LIPO-C-ASKOR nezaťažuje organizmus ani pri vyšších dávkach, je vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 27.03.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Jana Frandoferová, Malcov
Stanislava Auxtová, Banská Bystrica
Mária Frnová, Turčianske Teplice
Stella Brezinová, Spišská Nová Ves
Katka Áčová, Bratislava
Jana Rejková, Martin
Michaela Kohútová, Banská Bystrica

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies