Vyhrajte LIPO-C-ASKOR, vitamín C novej generácie

Screenshot_555.jpg
Výživový doplnok, LIPO-C-ASKOR

Zapojte sa do súťaže o 7 balíčkov lipozomálneho vitamínu C, LIPO-C-ASKOR tekutá forma. Lipozomálna forma zabezpečuje niekoľkonásobne vyššie vstrebávanie vitamínu C do krvi než bežné formy vitamínu C, ako aj jeho postupné uvoľňovanie počas 12 hodín. Dosiahne sa tým  dostatočne vysoká hladina vitamínu C v krvi na účinnú aktiváciu predovšetkým imunitného a nervového systému.

Spotreba vitamínu C sa pri zvýšenej psychickej záťaži (stres v škole, v zamestnaní), fyzickej námahe (šport, namáhavá práca) ako aj pri všetkých chorobách (infekčné, kardiovaskulárne, metabolické, reumatické, degeneratívne, nádorové) niekoľko násobne zvyšuje na 500 – 2000 mg na deň, niekedy to môže byť aj viac. Vstrebávanie bežného vitamínu C z čreva do krvi je obmedzené množstvom aktívnych prenášačov (sodíkových iónov). Pri jednorazovej dávke bežného vitamínu C sa z čreva do krvi vstrebe len cca 200 mg, nezužitkovaný vitamín C sa z tela vylúči. Preto táto forma nemôže zabezpečiť dostatočne vysokú hladinu vitamínu C, keď ju náš organizmus potrebuje.

Vstrebávanie lipozomálneho vitamínu C do krvi vďaka svojmu lipozomálnemu obalu nezávisí od aktívnych prenášačov. Preto môže zabezpečiť dostatočne vysoké hladiny vitamínu C v krvi a v bunkách. Lipozomálny obal tiež zabezpečuje postupné uvoľňovanie a pôsobenie vitamínu C v krvi počas 12 hodín. Prípravok LIPO-C-ASKOR nezaťažuje organizmus ani pri vyšších dávkach, je vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých.

Súťaž bola ukončená 23:59:59 27.03.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Webnoviny.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Jana Frandoferová, Malcov
Stanislava Auxtová, Banská Bystrica
Mária Frnová, Turčianske Teplice
Stella Brezinová, Spišská Nová Ves
Katka Áčová, Bratislava
Jana Rejková, Martin
Michaela Kohútová, Banská Bystrica

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom