Serie A, FC Turín
Hráči FC Turín sa tešia zo svojho víťazstva nad tímom Atalanta Bergamo v sobotňajšom stretnutí najvyššie talianskej futbalovej súťaže Serie A, 23. február 2019. Foto: SITA/AP

RÍM 23. februára (WebNoviny.sk) – Futbalisti AS Rím zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 25. kola najvyššej talianskej súťaže na ihrisku Frosinone 3:2.

Domáci išli do vedenia už v 5. min zásluhou Camilla Ciana, ale hostia otočili stav vo svoj prospech v priebehu dvoch minút. Po polhodine hry vyrovnal bosniansky kanonier Edin Džeko a už o minútu neskôr strelil vedúci gól Rimanov Lorenzo Pellegrini.

Hráči Frosinone sa nevzdali a dočkali vyrovnania po presnom zásahu Andreu Pinamontiho z 80. min, ale z troch bodov sa napokon tešili hostia – v nadstavenom čase rozhodol svojím druhým gólom v zápase Džeko.