Video: Fury je podľa Klička psychopat, vylieči ho v ringu

Vladimir Kličko - Tyson Fury
Zľava: Ukrajinský boxer Vladimir Kličko chce pomôcť Britovi Tysonovi Furymu napraviť jeho duševné zdravie. Foto: SITA/AP

DÜSSELDORF 24. septembra (WebNoviny.sk) – Správanie a výroky Tysona Furyho na stredajšej predzápasovej tlačovej besede vyvolali u ukrajinského profesionálneho boxera a vyštudovaného športového psychológa Vladimira Klička obavy o duševné zdravie britského pästiara.

Dvadsaťsedemročný Fury na mediálnu akciu prišiel prezlečený za Batmana, o tucet rokov staršieho šampióna superťažkej hmotnostnej kategórie v ringu vyzve 24. októbra 2015 na futbalovom štadióne v nemeckom Düsseldorfe.

Video: Batman Fury sa predviedol na tlačovke

„Bola to najvtipnejšia tlačovka, na ktorej som sa zúčastnil za 25 rokov v boxe. Zábavná a podarená. Lenže, veľa z Furyho stanovísk spôsobila neistota v jeho vnútri. Rozhodne si myslím, že je bipolárny psychopat a potrebuje pomoc. Môžem z neho spraviť lepšieho človeka, ako z mnohých pred ním. Liečba sa už začala a vyvrcholí bojom medzi povrazmi,“ vyhlásil podľa webu RingTV „Dr. Oceľové kladivo“ Vladimir Kličko.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Tyson FuryVladimir Kličko