HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga
Zľava: Hráč Dinama Mat Robinson, brankár Dinama Mikael Tellqvist a hráč Slovana Michal Vondrka počas hokejového zápasu ligy KHL medzi HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

MOSKVA 29. októbra (WebNoviny.sk) – Suverénny líder tabuľky celej Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Lokomotiv Jaroslavľ si vo štvrtok pripísal už druhú prehru v rade, keď po utorkovom nezdare v Čeľabinsku nepochodil ani v Nižnekamsku (3:4). V domácom prostredí okrem Neftechimiku uspel aj Traktor Čeľabinsk, ktorý si poradil s HK Soči 5:3.

Veľká dráma sa odohrala v Rige, kde domáce Dinamo dokázalo v závere III. tretiny streliť pri hre bez brankára dva góly a vynútiť si predĺženie. V ňom rozhodol o druhom bode pre lotyšský tím Darziňš.

Výsledky štvrtkových duelov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Traktor Čeľabinsk – HK Soči 5:3 (3:0, 2:3, 0:0)

Góly: 17. Pervyšin, 17. A. Popov, 18. Kokujov, 38. Osnovin, 38. Martynov – 34. Ľudučin, 34. A. Kosticyn, 35. Pajgin

Neftechimik Nižnekamsk – Lokomotiv Jaroslavľ 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Góly: 3. Kulikov, 18. Rybin, 37. Sergejev, 42. Chajrullin – 29. a 30. J. Novotný, 53. Korškov

Jokerit Helsinki – Jugra-Chanty-Mansijsk 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Góly: 47. a 54. Jormakka, 16. Ohtamaa, 31. N. Hagman, 35. Kozun, 53. Jaakola – 10. Bortnikov

Dinamo Riga – Avtomobilisti Jekaterinburg 5:4 po predĺžení (0:2, 2:2, 2:0 – 1:0)

Góly: 22. a 60. Sestito, 36. Leino, 59. Saulietis, 61. Darziňš – 13. a 20 Golyšev, 25. Žuravľov, 34. Timašov