FC Sevilla
Futbalisti FC Sevilla zvíťazili v nedeľňajšom zápase Primera División nad 'žltou ponorkou' 2:1, keď výsledok otočili vo svoj prospech až v posledných minútach. Foto: SITA/AP

MADRID 26. októbra (WEBNOVINY) – Dokonalý obrat sa v nedeľňajšom zápase 9. kola Primera División podaril futbalistom FC Sevilla, ktorí s Villarrealom prehrávali od 79 minúty po góle Vietta 0:1.

Sevillčania za pár minút v závere stretnutia strelili dva góly, keď sa najprv presadil Denis Suárez a v nadstavenom čase premenil pokutový kop Bacca. Vďaka trom bodom sa vyhupli na druhé miesto v tabuľke – majú rovnaký počet bodov ako Barcelona, ale horšie skóre.

Jednoznačný priebeh mal úvodný nedeľňajší duel, v ktorom Málaga zdolala Rayo Vallecano 4:0, naopak ani jeden gól nevideli fanúšikovia v Barcelone, kde domáci Espanyol remizoval s Deportivom La Coruňa 0:0.