Vladimír Weiss ml. strelil svoj tretí gól v katarskej lige

Vladimír Weiss
Radosť Vladimíra Weissa po góle, ktorý strelil Parížu St. Germain v utorňajšom zápase Ligy majstrov. Jeho Olympiakos však prehral s francúzskym tímom 1:4. Foto: SITA/AP

DAUHA 23. marca (WEBNOVINY) – Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss ml. v službách katarského klubu Lekhwiya SC prispel jedným gólom k víťazstvu svojho zamestnávateľa v nedeľňajšom stretnutí 23. kola tamojšej najvyššej súťaže nad Al Rayyan. Weiss, ktorý v 56. min inkasoval žltú kartu, uzavrel skóre duelu v deviatej minúte nadstaveného času druhého polčasu. Lekhwiya vyhrala na domácom trávniku 2:0.

Pre 24-ročného krídelníka ide o tretí presný zásah v katarskej ligovej súťaži. Okrem toho raz skóroval aj v 1. kole skupinovej fázy ázijskej Ligy majstrov na ihrisku FC Al Ain zo Spojených arabských emirátov.

Viac k osobe Vladimír WeissVladimír Weiss ml.