Vodič, ktorý zrazil chodkyňu, sa po zverejnenom pátraní prihlásil na polícii

POLÍCIA: Dopravná nehoda
V sobotu večer 23. septembra 2017 v čase o 19. 10 hodine v smere od obce Pohronský Ruskov na obec Hronovce zrazil neznámy vodič 24-ročnú chodkyňu, ktorá utrpela ťažké zranenia. Po dopravnej nehode zostalo na mieste spätné zrkadlo. Vodič pravdepodobne jazdil na osobnom motorovom vozidle Mercedes typu ML hnedej farby. Bratislava, 25. september 2017. Foto: SITA/KR PZ Nitra

BRATISLAVA/LEVICE 26. septembra (WebNoviny.sk) – Vodič, ktorý v sobotu medzi obcami Pohronský Ruskov a Hronovce spätným zrkadlom zachytil chodkyňu, sa po zverejnenom pátraní sám prihlásil na polícii.

Dvadsaťštyriročná žena skončila s ťažkými zraneniami. Po nehode sa s vodičom dohodli, že sa stretnú v nemocnici. Tam však neprišiel a nehodu na polícii neoznámil.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, 56-ročný vodič zo Želiezoviec prišiel v pondelok na policajné oddelenie a uviedol, že pravdepodobne pri komunikácii s poškodenou prišlo k nedorozumeniu. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom