Sereď bude mať tisíce metrov štvorcových skladovacej plochy, Mountpark ukončil výstavbu novej haly

Priemyselná hala, priemysel, sklad
Foto: Ilustračné, pixabay.com

Developerská spoločnosť Mountpark ukončila výstavbu novej haly v distribučnom uzle Mountpark Sereď. Na trh tak prichádza ďalších 25 763 metrov štvorcových skladovacej plochy. Ide o halu so svetelnou výškou 12 metrov a servisným zázemím do hĺbky 50 metrov. Informoval o tom developer logistických a priemyselných nehnuteľností prostredníctvom tlačovej správy.

Mountpark Sereď je strategicky umiestnený v pomyselnom trojuholníku výrobných závodov skupiny PSA Slovakia, Jaguar Land Rover Slovakia a Samsung Electronics. „Sereď je pre logistický sektor významnou lokalitou. Investovali sme do nej, pretože sme presvedčení, že našim zákazníkom na trhu strednej Európy ponúka tie najlepšie príležitosti,” povedal Mario Sander, Managing Director pre strednú Európu v spoločnosti Mountpark.

Mountpark Logistics EU Sarl je spoločným podnikom USAA Realco-Europe Holdco, BV a Mountpark Finco Sarl (Mountpark). Podnik bol založený so zámerom rozvíjať logistické zariadenia naprieč Európou, so špeciálnym dôrazom na trh Veľkej Británie a západnej a strednej Európy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mario Sander
Firmy a inštitúcie Groupe PSA SlovakiaJaguar Land RoverMountparkSamsung