Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lieky
Foto: FreeImages.com
17. 10. 2017 10:30 Farmácia od vZdravotnictve.skSITA

Rooseveltova nemocnica hľadá dodávateľa farmaceutických výrobkov

Predmetom obstarávania sú antibiotiká, pričom odhadovaná hodnota zákazky je vo výške 807 420 eur bez dane z pridanej hodnoty.

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica hľadá dodávateľa farmaceutických výrobkov. Ako sa uvádza v Dodatku k úradnému vestníku EÚ, predmetom zadania zákazky sú antibiotiká proti mikrobiálnym a vírusovým infekciám, látky ničiace baktérie na systémové použitie pre potreby fakultnej nemocnice. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 14. novembra.

Predmet zákazky je rozdelený na 64 častí. „Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na celý predmet zákazky – na všetkých 64 častí, alebo len na jednu časť predmetu zákazky alebo na viacero častí predmetu zákazky,“ píše sa v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania. Celková odhadovaná hodnota zákazky predstavuje 807 420 eur bez dane z pridanej hodnoty. Rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza bude cena. Trvanie zákazky je stanovené na 24 mesiacov. Obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody s jediným uchádzačom. Obstarávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu.

Odporúčané články

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb chce kúpiť liečivá pre krv a krvotvorné orgány Všeobecná zdravotná poisťovňa opäť kupuje liečivá pre krv a krvotvorné orgány

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Kajakári Gelle a Petrušová skončili na MS tesne pod pódiom, od medailí ich delili sekundy Rakete Sojuz-2 sa nepodarilo pripojiť k Medzinárodnej vesmírnej stanici, na palube je robot Fedor Aktivisti chcú postaviť kožušinové farmy mimo zákon, zorganizovali protest v Bratislave Na väčšine územia Slovenska hrozia búrky, meteorológovia varujú aj pred horúčavami Vladimír sa stratil v pohorí Tribeč, nezvestného mladíka našli bez známok života Čo sa v Smere deje, bože môj… (komentár)

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X