Rooseveltova nemocnica vyhlásila súťaž na operačnú techniku za milióny eur

Areál Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici Foto: SITA/Jakub Julény

Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta Banská Bystrica chce kúpiť operačnú techniku. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná hodnota zákazky vyše 9 miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom zákazky sú dva kusy chirurgického telemanipulátoru pre miniinvazívnu chirurgiu vrátane súvisiacich služieb a spotrebného materiálu.

Hľadajú aj montáž, zaškolenie personálu a servis

Súčasťou zákazky sú aj dodávka na miesto určenia, uvedenie do trvalej prevádzky, odskúšanie funkčnosti a prevádzkyschopnosti zariadenia, odovzdanie sprievodnej a technickej dokumentácie, odborné zaškolenie tímov lekárov a inštrumentárok a záručný autorizovaný servis a pozáručný servis s plným servisným pokrytím na 48 mesiacov.

Predmet zákazky nie je rozdelený na časti. Rozdelenie podľa nemocnice nie je vhodné, pretože ide o ucelený, logický funkčný prevádzkyschopný celok.

Nemocnica nepožaduje zábezpeku ponuky. Zákazka má trvať 63 mesiacov. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je do 31. januára tohto roka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie FNsP FDR BB Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica