Vži sa do kože roztomilého kamzíka v novej, návykovej free hre od Zynga

mobil, hra, mountain goat mountain

Nevieš, čo robiť v tento letný čas? A navyše počas aktuálnych horúčav? Hoci je asi príliš teplo takmer na čokoľvek, pri hre na mobilnom telefóne sa človek príliš hýbať nemusí, takže môžeš vyskúšať zábavnú hru Mountain Goat Mountain.

Ak sa na to dáš, nová hra od populárneho vývojára Zynga sa vysoko pravdepodobne stane tvojou novou závislosťou. Ako jej meno naznačuje, nový titul sa točí hlavne okolo osamelého malého kamzíka.

Cieľom je dostať sa – predtým než hráč v koži zvieraťa zomrie – čo najvyššie na horu ako to len je možné. Môže to síce znieť ako jednoduchá úloha pre kamzíka, ktorý môže skákať po neuveriteľne prudkých svahoch bez najmenších problémov, ale v hre to má prosto ťažšie. Tam sa totiž nachádza mnoho pascí, padajúcich objektov a prekážok, ktoré ho/ťa môžu zraniť.

mobil, hra, mountain goat mountain

Mechanizmy hry sú zaujímavé. Kamzík sa môže vydať na rôzne mapy a miesta tým, že zbiera nové klobúky. Medzi mapami môžeš nájsť napríklad arizonskú púšť, voxelový priestor či zimnú zasneženú krajinu. Znie to zaujímavo a zábavné, že?

Musíme ťa však varovať. Táto hra má potenciál stať sa návykovou záležitosťou. Môžeš pri nej stráviť množstvo zábavou „napakovaného“ času, naozaj množstvo času. Nie je to síce Flappy Bird, ale určite stojí za stiahnutie, predovšetkým s ohľadom na to, že hra je voľne dostupná cez Google Play Store.

Vývojár zarába peniaze, ako to už býva, aj na predaji herných súčastí a obsahov. Užívateľ môže nakupovať aj hernú menu, aby si tak zabezpečil rýchlejší herný pokrok. Takisto si môže okrem iného zabezpečiť aj 20 rôznych kamzíkov.

Čo vravíš? Skúsiš si vďaka Mountain Goat Mountain zaskákať bez toho, aby si sa musel výraznejšie pohnúť?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom