Adoptovaná žena roky hľadala matku, našla ju medzi kolegami

Počítače, kancelária, ľudia
Foto: shutterstock.com

BOARDMAN 21.apríla (WEBNOVINY) – Adoptovaná žena, ktorá hľadala svoju biologickú matku, uplynulý týždeň zistila, že s ňou už dlhé roky pracuje v rovnakej firme. Ani jedna zo žien však o tejto skutočnosti netušila.

Roky sa míňali na chodbách

Rodina
Foto: ilustračné, Thinkstock

Keď 38-ročná La-Sonya Mitchell-Clark z amerického štátu Ohio začala pátrať po svojej skutočnej matke, netušila, že ju nájde tak blízko. Matka Francine Simmons je už štvrtý rok zamestnaná v rovnakej spoločnosti InfoCision, ktorá prevádzkuje callcentrá. Šok sa ešte znásobil po tom, ako La-Sonya zistila, že bývajú len šesť minút chôdze od seba.

„Som v šoku, je to úžasné,“ uviedla matka pre televíziu ABC. Prvú dcéru porodila ako 15-ročná, keďže sa o ňu nedokázala postarať, dala ju na adopciu. Z novoobjaveného vzťahu má veľkú radosť.

„Otehotnela som, keď som mala 14. Skončila som v špeciálnom domove, kde som ju ako 15-ročná porodila. Podržala som ju v náručí, nedovolili mi však dať jej meno. Aj tak som si ju v duchu pomenovala,“ spomína Simmons, ktorá mala zo stretnutia obrovskú radosť.

Veľká šťastná rodina

Adoptovaná žena hľadala matku, našla ju medzi kolegami
Foto: Gawker.com

Matka s dcérou sa spolu prvýkrát porozprávali po takmer 40 rokoch od pôrodu. La-Sonya zistila, že má tri sestry, z ktorých jedna pracuje v rovnakej spoločnosti. „Bolo úžasné zistiť, že zatiaľ čo sme na ňu celý čas mysleli a snažili sa ju nájsť, sa nás ona pokúšala nájsť tiež,“ uviedla Maisha Cummuings – jedna zo Simmonsovej dcér.

„Mitchell-Clark pracuje v našej firme štyri roky, jej matka je tu už desať rokov. Prichádzali do kontaktu priamo v budove a počas našich firemných akcií organizovaných v priebehu roka. Ani jedna však nepoznala skutočnú identitu tej druhej,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti InfoCision.

„Adoptívni rodičia ma v pátraní celý čas podporovali,“ uviedla Mitchell-Clark. „Teraz máme väčšiu, rozšírenú rodinu, kde môžeme spolu tráviť čas,“ dodala šťastná Američaka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom