Hlasovanie o najsympatickejšiu finalistku Miss Slovensko pomôže seniorom

MISS SLOVENSKO: Charitatívna zbierka pre seniorov
Charitatívna zbierka, ktorá sa každý rok koná v rámci súťaže Miss Slovensko, bude tento rok zameraná na zlepšenie kvality života seniorov. Hlasujúci podporia nielen svoju favoritku, ale aj zariadenie pre seniorov CSS Náruč Senior&Junior. Bratislava, 4. apríl 2019. Foto: SITA/LGM Production.

BRATISLAVA 5. apríla (WebNoviny.sk) – Charitatívna zbierka, ktorá sa každý rok koná v rámci súťaže Miss Slovensko, bude tento rok zameraná na zlepšenie kvality života seniorov.

Podpora zariadeniu pre seniorov

Rozhodnutie zamerať sa práve na pomoc starším je spoločným rozhodnutím finalistiek Miss Slovensko 2019, z ktorých niektoré majú už s konkrétnou pomocou svoje skúsenosti.

„Súťaž Miss Slovensko sa vždy snaží so svojimi finalistkami a ich fanúšikmi pomôcť tam, kde treba. Tento rok hlasujúci podporia nielen svoju favoritku, ale aj zariadenie pre seniorov CSS Náruč Senior&Junior, ktorému sa budeme s dievčatami aj v budúcnosti venovať,“ uviedla riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková.

Finálový večer bude 27. apríla

Finalistkami tohtoročnej súťaže Miss Slovensko sú Natália Hrušovská, Alica Ondrášová, Patrícia Junasová, Frederika Kurtulíková, Barbora Korcová, Tereza Turzová, Ivana Gromová, Michaela Budáčová, Ema Mészárosová, Michaela Čajková, Melissa Záteková a Terézia Jakubcová.

Fanúšikovia a fanúšičky sa môžu o finalistkách Miss Slovensko dozvedieť viac prostredníctvom sociálnych sietí či webstránky www.miss-slovensko.sk. Samotné hlasovanie Eva Miss Sympatia 2019 potrvá až do záverečných minút finálového večera Miss Slovensko, ktorý sa uskutoční 27. apríla.

Agentúru SITA o tom informovala PR manažérka Miss Slovensko Zuzana Čižmáriková.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom