Hokejový Slovan sa predstaví v Bratislave, pokrstí Harvyho

Slovan Bratislava - HC Linköping
Zľava: Libor Hudáček z HC Slovan Bratislava a Mattias Bäckman z Linköpings HC v zápase hokejového turnaja European Trophy 2013 medzi HC Slovan Bratislava a Linköpings HC. Skalica, 30. august 2013. Foto: SITA/Martin Medňanský

BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) – Po štyroch zápasoch na klziskách súperov sa Slovan Bratislava predstaví v utorok prvýkrát v tejto sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy pred vlastnými fanúšikmi.

Mužstvo, ktoré doteraz získalo dva body, privíta v Slovnaft Arene od 19.00 h Torpedo Nižnij Novgorod. Slovan pripravil pre fanúšikov viaceré novinky.

Pred prvým duelom sa uskutoční akcia KHL Grand Opening. Na špeciálnom podujatí vystúpia v trojhodinovom programe od 16.00 h na námestí pred Slovnaft Arenou hudobné skupiny Peter Bič Project, Hex a Iné Kafe.

Súčasťou programu bude krst nového maskota Harvyho, skupina Hex odprezentuje nový gólový klaksón a Iné Kafe novú pieseň Slovana pre sezónu 2013/2014 Bratislava volá. Program moderuje dvojica z Fun rádia Marcel Forgáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval. Pripravené sú aj súťaže a hry o zaujímavé ceny.

Fanúšikovia, ktorí sa nedostanú na štadión, si budú môcť duel pozrieť na veľkoplošnej obrazovke. Prestávky medzi tretinami vyplnia vstupy z arény a vysielanie zábavných videí s hráčmi Slovana, ktoré Marcel Forgáč nahral počas predsezónnej prípravy.

Pre návštevníkov domácich zápasov Slovana je vstupenka zároveň lístkom na MHD, ktorý platí dve hodiny pred začiatkom duelu až do posledného denného spoja. Hymny oboch krajín zaspievajú v aréne naživo, držitelia permanentiek budú mať vyhradené vlastné vstupy. Premiéru v utorok bude mať v hale aj maskot Harvy.

Informácie zverejnil web Slovana.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Peter Bič
Firmy a inštitúcie Torpedo Nižnij Novgorod