Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac máj pre znamenie Strelec

Tento mesiac vás čaká množstvo zmien. Nemusíte sa báť. Budú zväčša pozitívne.

Zdravie

Najmä na začiatku mesiaca vás môžu potrápiť bolesti hlavy. Nájdite si čas na prechádzku na čerstvom vzduchu.

Vzťahy

Vo vzťahu nastane množstvo zmien, na ktoré si budete musieť privyknúť. Najmä koncom mesiaca zažijete zaujímavé situácie. Nemusíte sa však báť. Dobre totiž poznáte význam slov \"všetko zlé je na niečo dobré\" a nakoniec sa to obráti vo váš prospech. Môžete zažiť malé dobrodružstvo, ktoré vám prinesie nový vietor do vášho života. Záleží len na vás, aby z toho nebola ničivá víchrica. Len pre zadaných - Stále máte pocit, že vám partner krivdí. Mnohé z toho si však namýšľate. Niekedy veci vyzerajú inak ako v skutočnosti sú.

Peniaze a financie

Už dlhší čas uvažujete požiadať o zvýšenie platu. Tento mesiac to skúste. Šťastena vám totiž praje.

Práca

V zamestnaní vás čaká úspech. Konečne budete napredovať a dočkáte sa uznania. Vašu kariéru neohrozí ani to, keď si doprajete oddych. Práve naopak. Načerpáte nové sily, ktoré vám určite prospejú.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.