Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac február pre znamenie Strelec

Obdobie, ktoré prichádza, vám môže znepríjemniť  planéta Saturn. Nejde však o nič vážne.

Zdravie

Pozor na prepracovanosť a problémy s trávením. Jedno s druhým totiž súvisí. Ak si nedáte povedať, hrozia vám žalúdočné vredy.

Vzťahy

Máte šťastie, že sa dokážete nad všetko povzniesť a vyťažiť aj z negatívneho to pozitívne. Preto ale treba zboriť ochranný múr, ktorý ste si vytvorili okolo seba. Teraz je čas prijímať a nie dávať. Neobzerajte sa stále za minulosťou a vykročte konečne vpred. Uvidíte, ako svet opeknie, ak odoženiete zmysle chmáry pesimizmu, v ktorom sa v poslednom čase vyžívate. V tomto mesiaci vás čaká niekoľko príjemných dní, tak si ich nepokazte vašou domýšľavosťou. Pre tie zadaných - prekonajte hrdosť a poučte sa na vlastných chybách. Váš partner to ocení, ak si priznáte, že aj vy sa občas mýlite. A bude vás milovať ešte viac.

Peniaze a financie

Tento mesiac si nerobte žiadne veľké dlhy. Ťažko by ste sa z nich mohli totiž dostať.

Práca

V poslednom čase len vyčkávate a bojíte sa v zamestnaní vyčnievať z radu. A to je škoda. Váš zamestnávateľ by bol bez vás stratený a vy to v hĺbke duše viete. Šťastie praje odvážnym a risk prináša zisk. Vďaka vyčkávacej taktike sa stále neposúvate a stagnujete na tom istom mieste. Máte predsa naviac. Viete to vy a vie to aj váš zamestnávateľ!

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.