Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 8. týždeň (18.02. - 24.02.) pre znamenie Strelec

V rodinách mnohých z vás budú prevládať napäté vzťahy. Ich príčina spočíva vo vysokom pracovnom nasadení. Snažte sa nemiešať pracovné záležitosti s rodinnými a radšej sa pokúste vytvoriť pre všetkých blízkych príjemnú atmosféru.

Zdravie

Môžete pociťovať únavu, bolesti hlavy či bolesti chrbta. Vaše telo volá jednoducho po odpočinku.

Vzťahy

Partnerský vzťah pomôže zlepšiť zvýšená pozornosť. Pokúste sa vytvoriť viac romantickej nálady. Príjemnú atmosféru môže navodiť nielen večer pri sviečkach, ale napríklad aj raňajky do postele alebo malý darček. Nebojte sa ani spoločného kúpeľa. Tí, ktorí netrávia voľný čas doma, majú šancu stretnúť zaujímavú a príťažlivú osobu.

Peniaze

Ak máte v pláne väčšiu investíciu, práve nastal vhodný čas. Postupujte systematicky a uvážene, len tak dosiahnete svoj cieľ.

Práca

Dajte na radu svojho kolegu, aj keď sa vám jeho kritika možno nepozdáva. Ak však budete pátrať po príčine trochu hlbšie, čoskoro zistíte, že jeho nesúhlas bol opodstatnený. Niekedy veľmi pomôže, ak sa na daný problém pozriete očami niekoho iného.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.