Tento týždeň čakajte príjemné stretnutia, vďaka ktorým sa dozviete niečo dôležité. Pozor na blížiace prechladnutie. Tentoraz mu venujte pozornosť a podchyťte ho v rannom štádiu. Inak vás položí na lopatky.

Zdravie

Váš imunitný systém je oslabený. Už dlhšie ste zanedbali starostlivosť o svoje zdravie. Môže to mať za následok prechladnutie alebo nepríjemný kašeľ. Avšak, keď i to budete ignorovať, môžete ochorieť na dlhšie.

Vzťahy

Na obzore je nová láska alebo vážnejší flirt. Cítite, že osoba, ktorú stretnete v nasledujúcich dňoch, je s vami nejako spojená. Takzvaná spriaznená duša. Ak ste zadaní, môže to otriasť základmi vášho vzťahu. Je len na vás a vašich rozhodnutiach v najbližšej dobe, ktorým smerom sa váš osobný život bude vyvíjať.

Peniaze

Tento týždeň môžete výhodne zainvestovať a nakúpiť tovar. Pre tých, ktorí podnikajú, podarí sa im uzavrieť výhodné obchodné partnerstvo.

Práca

V zamestnaní vás čakajú príjemné stretnutia. O svojom kolegovi sa dozviete niečo zaujímavé. Môžete to použiť proti nemu, ale určite to nerobte. Vrátilo by sa vám to dvojnásobne a vo veľmi nevhodnej chvíli. Namiesto toho sa sústreďte na veci, ktoré sa týkajú len vás.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom