Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22. týždeň (27.05. - 02.06.) pre znamenie Strelec

Tento týždeň budete mať pocit, že nič nestíhate a že nie ste schopní nič dotiahnuť dokonca. Všetko je to len o zadelení práce a schopnosti zorganizovať si to správne. Potrebné je zachovať pokoj a neprepadať panike.

Zdravie

Do jedálneho lístka zaraďte viac zeleniny a namiesto kávy pite radšej bylinkový čaj. Vaša pečeň volá po očiste.

Vzťahy

Ako všetko stihnúť? Napíšte si napríklad zoznam všetkých vecí podľa stupňa dôležitosti a postupujte pomaly a systematicky. Ak môžete, zapojte aj ostatných. Cez víkend venujte pozornosť výhradne rodine. Príjemne vás naladí spoločná prechádzka alebo šport. Vhodné sú aj najrôznejšie súťaže.

Peniaze

Buďte opatrní pri finančných investíciách. Zvážte každý krok a v žiadnom prípade neuzatvárajte zmluvy, pokým nebudú dobre overené.

Práca

Aj v práci to máte nabité. Starostlivo zvažujte, ktoré veci sú dôležité, a ktoré môžu počkať. Nemôžete robiť  predsa všetko a naraz. Problémy, ktoré sa na vás nahrnú, sú len dočasné. Berte to ako skúšku trpezlivosti a odolnosti, takže v žiadnom prípade nerezignujte a nevzdávajte sa svojich plánov.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.