Horúca novinka zo Slovana, zohnal chýbajúce milióny na KHL

Pre Slovan je prioritou KHL, v núdzi má aj plány B a C
Pre mnohých divákov by mohlo byť zaujímavou alternatívou pôsobenie bratislavského klubu v českej extralige. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 10. júna (WEBNOVINY) – Slovan Bratislava by mal naďalej hrať v Kontinentálnej hokejovej lige, vedenie klubu pravdepodobne už o pár dní definitívne potvrdí, kde bude mužstvo pôsobiť v novej sezóne.

Podľa informácií denníka Nový Čas vedenie bratislavského klubu finalizuje strategický sponzorský kontrakt, pri rokovaniach veľmi zavážila angažovanosť ruskej strany i nedávne stretnutie premiéra Roberta Fica s ruským prezidentom Vladimirom Putinom. Slovan by mal v KHL hrať ďalšie tri sezóny.

„Neprestávame s plným nasadením pracovať na tom, aby sme zotrvali v KHL. To je všetko, čo zatiaľ môžem povedať. Definitíva padne o pár dní,“ vyhlásil pre Nový Čas Maroš Krajči. Slovan už podľa kuloárnych informácií lanári do kádra nových hráčov a čoskoro ohlási aj začiatok predaja permanentiek.

V súčasnosti má Slovan pre KHL pod zmluvou brankára Denisa Godlu a útočníkov Ladislava Nagya, Milana Bartoviča, Matta Murleyho, Mária Bližňáka, Petra Ölveckého, Andreja Šťastného a Dominika Reháka, naďalej by v bratislavskom tíme mohli zostať podľa zdrojov Nového Času Ivan Baranka, Michal Sersen, Rok Tičar, Žiga Jeglič a Václav Nedorost, novými tvárami v tíme by sa mohli stať Ivan Švarný, Milan Jurčina, Marek Viedenský či Rastislav Špirko.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan BarankaIvan ŠvarnýMarek ViedenskýMaroš KrajčiMichal SersenMilan JurčinaRastislav ŠpirkoRok TičarVáclav NedorostŽiga Jeglič
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava