Jaromír Nohavica zahral Slovákom, hokejisti mu darovali dres

Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica Foto: SITA/Martin Mikláš

OSTRAVA 7. mája (WEBNOVINY) – Slovenskí hokejoví reprezentanti si mohli na majstrovstvách sveta vo štvrtok po prvý raz od hokeja úplne oddýchnuť.

Voľný čas využili predovšetkým na regeneráciu a oddych. Okrem výdatného spánku, keď si mohli Vůjtkovi zverenci nastaviť budíky až na obed, na nich čakal aj kultúrny program.

Súťažte s nami o dres a lístky na zápasy MS:

Za selfie na MS v hokeji 2015!

V ostravskom hoteli Park Inn im súkromne koncertoval známy pesničkár Jaromír Nohavica. „Pre mňa je to veľká česť, že som mohol zahrať slovenskej reprezentácii. Keď ma oslovil Vladimír Vůjtek, ktorý je mojím priateľom, neváhal som ani sekundu,“ povedal podľa HockeySlovakia.sk Nohavica.

V poldruhahodinovom koncerte zazneli všetky známe pesničky ostravského rodáka, ktorý je okrem českej aj veľkým fanúšikom slovenskej hokejovej reprezentácie.

„Videl som, že chlapci boli veselí a pesničky im zdvihli náladu. Musím povedať, že mám z koncertu veľmi dobrý pocit,“ pokračoval Nohavica. Do daru dostal od reprezentácie slovenský dres s číslom 68. „Dám si ho zarámovať, ale slovenským znakom dopredu. Podpisy a venovanie na ňom si veľmi vážim,“ pridal spevák, ktorý je aj veľkým priaznivcom ostravského futbalového klubu Baník.

Po koncerte Jaromíra Nohavicu mali hokejisti SR v pláne ešte spoločnú večeru.

Obrazom: Slováci viedli nad Nórmi 2:0, ale nakoniec nezískali ani bod

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jaromír NohavicaVladimír Vůjtek
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia