Liam Gallagher je v novom klipe obklopený nahými ženami

Oasis
Skupina Oasis - Gem Archer, Noel Gallagher, Andy Bell a Liam Gallagher. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 22. júla (WEBNOVINY) – Britská formácia Beady Eye zverejnila videoklip k piesni Shine A Light, v ktorom je frontman kapely Liam Gallagher obklopený nahými ženami.

Vo videu sa striedajú zábery hrajúcej skupiny so stredovekou hostinou a Gallagherom ležiacim medzi nahými ženami. Skladba Shine A Light pochádza z aktuálneho albumu Beady Eye s názvom BE (2013), ktorý vyšiel 10. júna.

Beady Eye vznikli v roku 2009 po rozpade legendárnej skupiny Oasis, kde spolu s Liamom pôsobil aj jeho brat Noel. Debutovú štúdiovku Different Gear, Still Speeding, ktorá sa dostala na tretie miesto britského albumového rebríčka, vydali vo februári 2011. Pochádzajú z nej single Bring The Light, Four Letter Word, The Roller, Millionaire a The Beat Goes On. Autorom piesní na debute je Liam spolu s Andym Bellom a Gemom Archerom.

Medzi úspechy skupiny patrí napríklad vlaňajšie vystúpenie na olympijských hrách v Londýne, kde po tom, ako ponuku organizátorov odmietli Noel Gallagher’s High Flying Birds, predviedli najznámejšiu pieseň Oasis – Wonderwall. Gallagher len nedávno podal žalobu na denník New York Post, ktorý napísal, že má dieťa s novinárkou Lizou Ghorban. Ghorban má podľa denníka s manželom speváčky Nicole Appleton sedemmesačnú dcérku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Liam Gallagher