LL Cool J si na nový album pozval Snoop Dogga aj Seala

Červený koberec 54. cien Grammy
LL Cool J Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. marca (WEBNOVINY) – Americký rapper a herec LL Cool J zverejnil tracklist svojho trinásteho štúdiového albumu s názvom Authentic, ktorý vyjde 30. apríla prostredníctvom S-Bro Music Group.

Pôvodný termín vydania bol pritom 12. februára.

Na nahrávke, ktorá bude jeho prvou štúdiovkou od roku 2008, sa bude nachádzať dvanásť skladieb s hosťami ako napríklad Snoop Dogg, Seal, Chuck D z Public Enemy, Travis Barker, Tom Morello, Earth, Wind & Fire, Bootsy Collins, Monica alebo Eddie Van Halen. Štyridsaťpäťročný rapper zatiaľ z novinky predstavil skladby Whaddup a We Came To Party.

LL Cool J, vlastným menom James Todd Smith, je známy baladami ako I Need Love, Around The Way Girl či Hey Lover, ale tiež klasickými hip-hopovými skladbami ako I Can’t Live Without My Radio, I’m Bad, The Boomin‘ System alebo Mama Said Knock You Out.

Na svojom konte má zatiaľ dvanásť štúdiových albumov a dve kompilácie. Okrem hudby sa venuje aj herectvu, objavil sa napríklad v snímkach Policajtovi v pätách (1991), Hračky (1992), Halloween: H20 (1998), Rozhodne sa v nedeľu (1999), Zradná hlbočina (1999), Charlieho anjeli (2000), Rollerball (2002), S.W.A.T. – Jednotka rýchleho nasadenia (2003), Lovci myšlienok (2004), Mimo zákona (2005), Tajomná vražda (2005) alebo Posledné Vianoce (2006). Známy je aj ako agent Sam Hanna zo seriálu NCIS: Los Angeles (2009). Vlani aj tento rok moderoval slávnostné udeľovanie cien Grammy. Informácie pochádzajú z webstránky www.2dopeboyz.com a archívu agentúry SITA.

https://www.youtube.com/watch?v=6h6uXhgMIU0

Tracklist albumu LL Cool J – Authentic:

01 Bath Salt

02 Not Leaving You Tonight f. Fitz and the Tantrums & Eddie Van Halen

03 New Love f. Charlie Wilson

04 We Came To Party f. Snoop Dogg & Fatman Scoop

05 Give Me Love f. Seal

06 Something About You (Love The World) f. Charlie Wilson, Melody Thornton & Earth, Wind & Fire

07 Bartender Please f. Snoop Dogg, Bootsy Collins & Travis Barker

08 Whaddup f. Chuck D, Travis Barker, Tom Morello & DJ Z-Trip

09 Between The Sheetz f. Mickey Shiloh

10 Closer f. Monica

11 Live For You f. Brad Paisley

12 We’re The Greatest f. Eddie Van Halen

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe LL Cool JSealSnoop DoggTravis Barker