L’Oréal Paris má novú tvár, je ňou hviezda seriálu Glee

Lea michele
Lea Michele Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Lea Michele sa stala novou tvárou kozmetickej značky L’Oréal Paris. „Som šťastná a viac ako poctená tým, že sa stanem súčasťou rodiny L’Oréal Paris,“ povedala hviezda seriálu Glee (2009) pre magazín People.

Som fanúšičkou L’Oréal Paris nielen pre ich úžasné produkty, ale aj pre to, za čím stoja. Som vďačná, že som súčasťou televíznej šou, ktorá propaguje vnútornú krásu a sebaúctu. A teraz zas za to, že som sa stala súčasťou tak úžasnej rodiny, ktorá šíri rovnako skvelú myšlienku,“ uviedla 26-ročná herečka.

Michele sa tak dostala na zoznam prestížnych mien, ktoré L’Oréal Paris reprezentujú, ako Jennifer Lopez, Beyoncé, Gwen Stefani či Eva Longoria. „Môj sen sa stal skutočnosťou,“ prezradila.

Lea je prekrásna zvonka aj zvnútra, čím perfektne ilustruje filozofiu našej značky, ‘Pretože ty za to stojíš‘,“ povedala prezidentka L’Oréal Paris USA Karen T. Fondu. „Sme poctení, že ju môžeme privítať do našej rodiny,“ dodala. Prvé televízne a printové reklamy s Leou Michele sa do médií dostanú začiatkom roka 2013.

Lea Michele sa herectvu a spevu venuje odmalička a už ako dieťa účinkovala na Broadwayi. Po celom svete ju preslávila rola Rachel v seriáli Glee, no má za sebou už aj filmový debut. Zahrala si v snímke Silvestrovská noc (2011) po boku hviezd ako Katherine Heigl, Robert De Niro, Jessica Biel, Hilary Swank, Michelle Pfeiffer, Sofía Vergara či Ashton Kutcher.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashton KutcherEva LongoriaGwen StefaniJennifer LopezJessica BielKatherine Heigllea micheleRobert De NiroSofia Vergara