Madonna stráži svoje DNA, po vystúpení jej dezinfikujú šatňu

Popová kráľovná Madonna
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. júna (WEBNOVINY) – Americká speváčka Madonna si najala tím, ktorý po každom koncerte v rámci aktuálneho turné MDNA dezinfikuje jej šatňu a odstraňuje všetky zvyšky DNA.

Podľa Álvarosa Ramosa, ktorý má na starosti jej vystúpenie v Portugalsku, sa hviezda bojí, že niekto zneužije jej genetický materiál.

„Musíme si dávať nesmierny pozor, u žiadneho iného interpreta som niečo také nevidel. Na šatňu sa po tom, ako je pripravená, nemôžeme ani len pozrieť, nesmieme ani otvoriť dvere,“ vyjadril sa na tlačovej konferencii.

„Vstúpiť môžeme až po tom, ako odišiel jej čistiaci tím. Neostane tam žiadne DNA, vlasy, nič. Všetko vyčistia. Je to pre jej ochranu a pokoj, chápem to, ale je to prehnané,“ dodal.

Madonna patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. Kariéru začínala ako tanečnica a herečka. Preslávila sa predovšetkým piesňou Like A Virgin či filmovou verziou muzikálu Evita (1996), za ktorú ju ocenili Zlatým glóbusom v kategórii Najlepšia herečka.

Obrazom: Nestarnúca Madonna

Odhaduje sa, že po celom svete predala viac ako 300 miliónov albumov. Medzi jej najznámejšie hity patria piesne Material Girl, Papa Don’t Preach, Like a Prayer, Vogue, Justify My Love, Frozen, Music či 4 Minutes. Počas svojej kariéry získala vyše 200 cien, medzi ktorými nechýba sedem Grammy.

V marci vydala svoju 12. štúdiovú nahrávku MDNA, ktorú fanúšikom predstaví práve počas rovnomenného turné. Zavíta do Ázie, USA, Kanady, Južnej Ameriky i Európy.

Bude mať 86 koncertov a šnúru ukončí 22. decembra v argentínskej Córdobe. Očakáva sa však, že v roku 2013 Madonna ešte pridá ďalšie koncerty. Najbližšie pri Slovensku bude v nedeľu 29. júla, keď sa ukáže vo Viedni na Štadióne Ernsta Happela.

Informácie zverejnila webstránka www.nme.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Madonna