Na veľký záujem o pretestovanie bude vláda reagovať, vyhlásil Naď a priznal, že ho prezidentka sklamala

PREZIDENTKA: Rokovala s velením armády
Sprava: Veliteľ operácie Spoločná zodpovednosť Ivan Pach, náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl SR Daniel Zmeko, minister obrany SR Jaroslav Naï a prezidentka SR Zuzana Čaputová (druhá zľava) počas rokovania s velením armády o pripravenosti plošného testovania v rámci operácie Spoločná zodpovednosť, ktorá sa týka celoplošného testovania občanov Slovenska na COVID-19. Bratislava, 30. október 2020. Foto: SITA/Kancelária prezidentky SR

Keď uvidíme obrovský záujem o pretestovanie a my ľudí nebudeme vedieť pretestovať, budeme na to reagovať. V piatkovej diskusnej relácii rádia Expres Braňo Závodský naživo to povedal minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Doplnil, že vláda určite zasadne v nedeľu 1- novembra, ministri sú na to podľa neho pripravení.

Naď reagoval aj na piatkové vyjadrenie prezidentky SR Zuzany Čaputovej, z ktorého je, ako zdôraznil, sklamaný. „Naozaj som si myslel, že sme všetci na jednej lodi,“ uviedol. Podľa vlastných slov čakal, že prezidentka vyzve zdravotníkov, aby sa prihlásili. Ako dodal, počet zdravotníkov stále rastie.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jaroslav NaďZuzana Čaputová