Ryanair rozšíril letnú ponuku destinácií, z Bratislavy sa bude pravidelne lietať na Korfu či do bulharského Burgasu

Foto: ilustračné, www.gettyimages.com

Na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave pribúdajú dve nové pravidelné letecké spojenia. Cestujúci na letnú dovolenku pri mori môžu letieť na grécky ostrov Korfu a do bulharského Burgasu, v oboch prípadoch s frekvenciou dvoch letov týždenne.

Obľúbené dovolenkové destinácie

Obe linky zabezpečí dopravca Ryanair, ktorý ich do svojho letového poriadku pridáva s nadchádzajúcou letnou sezónou. Ako vo štvrtok informovalo letisko, v prevádzke budú od júna do konca septembra.

Na ostrov Korfu v Iónskom mori pri západnom pobreží Grécka si môžu dovolenkári zakúpiť aj samostatné letenky a cestovať individuálne.

„Z bratislavského letiska možno na Korfu letieť od 2. júna do 29. septembra, a to každý štvrtok a nedeľu, čo je ideálne na krátky výlet na predĺžený víkend, ale aj na týždňovú či dvojtýždňovú dovolenku,“ priblížila hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Demovičová.

Novinkou je aj chorvátky Záhreb

Do Burgasu pri Čiernom mori bude letecké spojenie z Bratislavy v prevádzke od 3. júna do 30. septembra každý piatok a pondelok, čo opäť umožní cestujúcim stráviť v Bulharsku víkend, ale aj dlhší pobyt.

Spomedzi dovolenkových destinácií prevádzkuje najväčší pravidelný dopravca z letiska v slovenskej metropole priame lety aj na Maltu, do Pafosu na Cypre, na španielsky ostrov Malorka a na Lanzarote na Kanárskych ostrovoch, na talianske ostrovy Sicília a Sardínia či do tureckého letoviska Dalaman.

„Ako novinku začal Ryanair tento rok aj priame lety do chorvátskeho hlavného mesta Záhreb a celkovo ponúka z Letiska M. R. Štefánika 21 pravidelných leteckých spojení,“ dodala Demovičová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Veronika Demovičová
Firmy a inštitúcie Letisko M. R. ŠtefánikaRyanair