Nový album bude naozaj dobrý, tvrdí Adam Lambert

Americký spevák Adam Lambert
Americký spevák Adam Lambert Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 21. septembra (WEBNOVINY) – Americký spevák Adam Lambert sa veľmi teší na nový album. Tridsaťdvaročný hudobník prezradil v rozhlasovej šou Ryan Seacrest Presents, že „nahrávka bude naozaj dobrá“ aj vďaka novému vydavateľstvu a výbornému producentovi.

„Nepoviem vám o tom veľa, pretože sa to snažím ešte tajiť. Pracujem na albume a veľmi sa naň teším. Podpísal som zmluvu s iným vydavateľstvom, neprezradím vám s akým, ale je to naozaj dobrý krok a dobrý projekt. Spolupracujem s úžasným výkonným producentom, ale ani o tom nebudem ešte hovoriť. Bude to však naozaj veľmi dobré,“ uviedol spevák, ktorý je známy aj vďaka spolupráci s legendárnou kapelou Queen.

Obrazom: Americký spevák Adam Lambert

Adam Mitchel Lambert sa narodil 29. januára 1982 v Indianapolise v štáte Indiana a vyrastal v kalifornskom San Diegu. Finalista ôsmej sezóny American Idol vydal v roku 2009 prvú štúdiovku For Your Entertainment. Nahrávka sa umiestnila na tretej priečke v americkom albumovom rebríčku Billboard 200. S druhou radovou nahrávkou Trespassing (2012) spomínanú hitparádu aj dobyl.

Na konte má single ako No Boundaries, Time for Miracles, For Your Entertainment, If I Had You, Better Than I Know Myself, či zatiaľ najúspešnejší Whataya Want from Me, vďaka ktorému ho nominovali na cenu Grammy. So spomínanou formáciou Queen, v ktorej pôvodne spieval už zosnulý Freddie Mercury, absolvoval tento rok Queen + Adam Lambert Tour.

Video: Adam Lambert – Never Close Your Eyes

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adam LambertFreddie Mercury