Obama ohodnotil Anne Hathaway v novej batmanovke

Návrat Temného rytiera
Anne Hathaway ako Catwoman vo filme Návrat Temného rytiera Foto: Warner Bros.

BRATISLAVA 7. augusta (WEBNOVINY) – Americký prezident Barack Obama polichotil herečke Anne Hathaway, ktorá svojou účasťou na pondelkovom večierku v dome producenta Harveyho Weinsteina finančne podporila jeho prezidentskú kampaň.

Predstaviteľka Seliny Kyle alias Catwoman je podľa neho v novej batmanovke Návrat Temného rytiera (2012) úžasná. „Podarilo sa mi pozrieť si nového Batmana a ona v ňom bola najlepšia. To je môj osobný názor,“ vyhlásil.

Pochválil tiež prítomného scenáristu Aarona Sorkina, ktorý podľa jeho slov píše „spôsobom, akým by si prial rozprávať každý demokrat vo Washingtone“.

Na večierku sa zúčastnil aj moderátor Jerry Springer či šéfredaktorka amerického módneho a lifestylového časopisu Vogue Anna Wintour. Na záverečný diel trilógie o Batmanovi režiséra Christophera Nolana, ktorý momentálne premietajú aj v slovenských kinách, sú prevažne pozitívne ohlasy.

Obrazom: Návrat temného rytiera zaujal aj Baracka Obamu

Napríklad na webe Rotten Tomatoes, ktorý sa venuje hodnoteniu filmov, ho odporúča 87 percent kritikov a 92 percent divákov. Na československom filmovom portáli csfd.cz i na obdobnej medzinárodnej webstránke IMDb.com mu užívatelia dali zatiaľ 89 percent.

Brucea Waynea alias Batmana po tretí a posledný raz stvárnil Christian Bale, v úlohe Catwoman sa predstavila spomínaná Anne Hathaway a zloducha Banea si zahral Tom Hardy. V snímke ďalej účinkovali Gary Oldman, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Morgan Freeman či Michael Caine.

Video: Trailer k filmu Návrat temného rytiera

Informácie zverejnila webstránka www.uk.eonline.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anne HathawayBarack ObamaGary OldmanJoseph Gordon-LevittMarion CotillardMichael CaineMorgan FreemanTom Hardy