Ruža neudržala vedenie, Senica vyrovnala v hodine dvanástej

Fortuna liga - 2. kolo
Sprava: Tomáš Ďubek z MFK Ružomberok, Samuel Mráz, Jozef Dolný obaja z FK Senica a Anatoli Cheptine z MFK Ružomberok v zápase 2. kola futbalovej Fortuna ligy. Senica, 24. júl 2015. Foto: SITA/Martin Medňanský

SENICA 24. júla (WEBNOVINY) – Futbalisti MFK Ružomberok neudržali jednogólové vedenie a v piatkovom stretnutí 2. kola Fortuna ligy 2015/2016 remizovali na trávniku FK Senica 1:1.

Obrazom: Zápasy 2. kola Fortuna ligy

Skóre duelu otvoril striedajúci útočník Liptákov Andrej Lovás, ktorý po hodine hry vymenil na trávniku Martina Jakubka a už v 62. minúte skóroval. Domáci však v poslednej minúte riadneho hracieho času vyrovnali zásluhou stredného obrancu Róberta Pillára. Oba tímy čakajú na prvé víťazstvo v novom ročníku.

Futbal – Fortuna liga 2015/2016 – 2. kolo – piatok:
FK Senica – MFK Ružomberok 1:1 (0:0)

Góly: 90. Pillár – 62. Lovás, ŽK: 32. Kontár, 54. J. Dolný – 40. Cheptine, 43. Boszorád, 45.+ Jakubko, 90.+ Zošák, rozhodovali: Michlian – Benko, Ádám, 1589 divákov

Senica: Šulla – Kontár, P. Pavlík, Pillár, Čunta (88. Hladík) – Hušek – J. Dolný, Hlohovský, S. Mráz (68. Krč), Kalabiška – J. Kosorin (73. Rajník)

Ružomberok: Šavol – Kružliak, Boszorád, Cheptine (46. P. Maslo), L. Lupták – Martin Nagy – Zošák, Juraj Vavrík, Ďubek – Masaryk (90.+ Ondrek), Jakubko (60. Lovás)