Video: Neymar pri striedaní objal plačúceho chlapca a daroval mu svoj dres

Neymar
K Neymarovi počas zápasu Ligue 1 pribehol chlapec a so slzami v očiach sa dožadoval jeho dresu. Neymar malého fanúšika objal, vyzliekol si biely dres s číslom 10 a venoval mu ho. Rennes, 23. september 2018. Foto: SITA/AP.

PARÍŽ 24. septembra (WebNoviny.sk) – Keď Brazílčan Neymar opúšťal v 90. min ihrisko v súboji francúzskej najvyššej futbalovej súťaže Rennes – Paríž. St. Germain (1:3), nečakane k nemu pribehol chlapec a so slzami v očiach sa dožadoval jeho dresu.

Neymar malého fanúšika objal, vyzliekol si biely dres s číslom 10 a venoval mu ho. Na štadióne Roazhon Park v tej chvíli začal prevládať potlesk nad piskotom.

Chlapca odviedli štyria príslušníci bezpečnostnej služby, ktorý medzitým pribehli na „miesto činu“. Najdrahší hráč sveta Neymar v zápase neskóroval, pripísal si len jednu gólovú asistenciu.

Na celej situácii je zaujímavé, že niečo podobné sa udialo aj pred troma týždňami po víťaznom zápase PSG na ihrisku nováčika Ligue 1 v Nimes (4:2), chlapec sa volal Zakaria.

„Koľko chlapcov sa ešte inšpiruje Zakariom a vypýtajú si takýmto spôsobom dres od ikony parížskeho klubu? Zakaria si založil účet na instagrame, aby sa verejne poďakoval Neymarovi. Učiní tak aj chlapec z Rennes?,“ pýta sa na svojom webe ESPN.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Neymar
Firmy a inštitúcie PSG Paríž St. Germain