AS Rím
Radosť hráčov AS Rím po góle v sieti Hellasu Verona počas sobotňajšieho zápasu 1. kola Serie A, ktorý sa skončil remízou 1:1. Verona, 22. august 2015. Foto: SITA/AP

RÍM 22. augusta (WEBNOVINY) – Futbalový klub AS Rím remizoval v sobotňajšom úvodnom stretnutí 1. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A na pôde Hellasu Verona 1:1. Domáci sa ujali vedenia gólom Jankoviča v 61. minúte, hosťom sa podarilo vyrovnať už o 5 minút, keď sa presadil Florenzi. Slovenský reprezentant Norbert Gyömbér v drese Rimanov sedel na lavičke náhradníkov.

Hráči Lazia Rím zvíťazili v domácom zápase nad Bolognou 2:1. O triumfe mužstva z „večného mesta“ rozhodli dva góly v rozmedzí šiestich minút, keď sa najprv v 17. minúte presadil Biglia a v 23. minúte Kishna. Hostia skorigovali skóre v 43. minúte zásluhou Mancosu.