Na Slovensko pribudlo 17 úmrtí na ochorenie COVID-19

Koronavírus zabíja na Zemi každých osem sekúnd jedného človeka.
Foto: ilustračné, SITA/AP

Na Slovensku pribudlo 17 nových úmrtí na ochorenie COVID-19 a počet obetí od začiatku pandémie tak stúpol na 115.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Počet hospitalizovaných pacientov  v súvislosti s koronavírusom sa za posledný deň zvýšil o 120 na 844.  „Potvrdené ochorenie COVID-19 má 680 z nich, na JIS je 18 osôb a podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 58 pacientov,“ priblížilo ministerstvo zdravotníctva.

Vo Fakultnej nemocnici F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici zomrel 47-ročný muž. Vo Fakultnej nemocnici v Prešove na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 skonala 57-ročná žena, 86-ročná žena, 65-ročný muž, 79-ročný muž, 72-ročná žena, 89-ročný muž, 85-ročná žena, 55-ročná žena, 82 a 86-ročná žena a 76-ročný muž.

V Univerzitnej nemocnici L. P. v Košiciach zomrela 75-ročná žena, 81-ročná žena skonala v nemocnici v Bardejove. V Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku zomrel 79-ročný muž a 93-ročná žena. V nemocnici v Dolnom Kubíne zomrel 80-ročný muž.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Dolnooravská NsP Dolný KubínFakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v PrešoveFNsP FDR BB Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská BystricaMZ Ministerstvo zdravotníctva SRNemocnica s poliklinikou sv. Jakuba BardejovUNLP KE Univerzitná nemocnica L. Pasteura KošiceÚVN Ružomberok Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok