Žilina v šlágri Fortuna ligy remizovala s Trenčínom

MŠK Žilina - AS Trenčín
Miroslav Káčer z MŠK Žilina sa snaží zablokovať center Trenčana Ramóna Rodrígueza Da Silvu počas zápasu 21. kola Fortuna ligy. Žilina, 8. marec 2015. Foto: SITA/Milo Fabian

ŽILINA 8. marca (WEBNOVINY) – Remízou 1:1 sa skončil nedeľňajší šláger 21. kola futbalovej Fortuna ligy 2014/2015 medzi domácou Žilinou a Trenčínom. Bodový rozdiel medzi oboma súpermi zostal v tabuľke trojbodový.

Pod Dubňom začali lepšie domáci „šošoni“ a v 13. minúte sa ujali vedenia, keď J. Mihalík z priameho kopu prekonal brankára Šemrinca – 1:0. Na opačnej strane zneškodnil Volešák stopercentnú šancu Rundiča.

Autor prvého gólu mal v úvodnej štvrťhodine ďalšie tri šance, no Šemrinec ani jeden z týchto pokusov nepustil za svoj chrbát.

Gólman Trenčína si poradil aj s „tutovkou“ Čmelíka. Desať minút pred koncom druhého polčasu Králik „zariadil“ pokutový kop pre hostí. Prvý pokus Holúbka ešte Volešák zneškodnil, ale na dorážku si už nesiahol – 1:1.

Obrazom: Zápasy 21. kola Fortuna ligy

Futbal – Fortuna liga 2014/2015 – 21. kolo – nedeľa:
MŠK Žilina – AS Trenčín 1:1 (1:0)

Góly: 13. J. Mihalík – 81. Holúbek, ŽK: 36. Káčer, 81. Králik – 60. Rundič, rozhodovali: Pavlík – Somoláni, Tomčík, 6397 divákov

Žilina: Volešák – Mabouka, Piaček, Králik, Letič – Pečovský, Káčer – Čmelík, Lupčo (84. Škvarka), J. Mihalík – Willam Alves de Oliveira

Trenčín: Šemrinec – Rundič, R. Da Silva, Čögley, Lawrence – Holúbek, Rabiu (65. Guba), Bero, Lobotka – Edmond (46. Jairo da Silva), Van Kessel (87. Mondek)