Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac február pre znamenie Škorpión

Strácate radosť  do života a stávate sa čoraz viac pesimistickejšími? Čo vám pripravil tento mesiac?

Zdravie

Po psychickej stránke ste na to pravdepodobne horšie ako po fyzickej. Život však nie je až tak čiernobiely, ako sa vám to zdá.

Vzťahy

Nasledujúce obdobie máte sklony k pesimizmu. Preto by ste mali hľadať možnosti, ako sa zregenerovať a načerpať novú energiu. Navyše tým, že súdite druhých za ich postoje a názory, oslabujete seba. Vďaka tejto skutočnosti sa dostanete do konfliktu so svojimi priateľmi a môže vás to stať stratu starých dobrých známych. Ak sa nebudete uzatvárať pred svetom, môžete stretnúť zaujímavú osobu, ktorá vám prinesie potrebný nový pohľad a životnú zmenu, po ktorej túži najmä vaše vnútro. Len pre zadaných - ak už váš vzťah dlhšie nefunguje, dajte mu ešte šancu. Môžete čakať pozitívne novinky.

Peniaze a financie

Prílev nových možností, ako si zarobiť financie navyše, je vám tento mesiac otvorený. Neodraďte si tieto šance svojim pesimizmom.

Práca

V zamestnaní sa cítite ako ryba na suchu a darmo hľadáte motiváciu. Kvôli nedoriešeným konfliktom v súkromí prehliadate dôležité informácie, ktoré by vás mohli v práci posunúť ďalej. Takisto ste prestali počúvať vašu intuíciu, čo je chyba. Pokúste sa znovu spojiť s vašim šiestym zmyslom a uvidíte, prinesie vám to vytúžené ovocie.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.