Matka Whitney Houston svoju vnučku varuje pred svadbou

Bobbi
Spevácka diva Whitney Houston s dcérou Bobbi Kristinou Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 1. augusta (WEBNOVINY) – Cissy Houston, matka zosnulej speváckej hviezdy Whitney Houston, napísala otvorený list svojej 20-ročnej vnučke Bobbi Kristine.

Tá s ňou prestala komunikovať po vydaní knihy Remembering Whitney (2013), ktorú označila za neúctivú, keďže v nej 79-ročná soulová speváčka opisuje dcérine problémy s drogami, klebety o lesbickom vzťahu i turbulentný vzťah s Bobbym Brownom. Cissy však dúfa, že „Krissi“ raz pochopí, že chcela svetu jej matku ukázať takú, akú ju poznala ona, s dobrými aj zlými stránkami.

Tiež ju varovala pred plánovaným sobášom s Nickom Gordonom, ktorého Whitney vychovávala ako vlastného syna, aj keď ho nikdy neadoptovala.

Krissi, chcem pre teba len dobré zdravie a šťastie. Chcem, aby si sa v blízkej budúcnosti vydala? Nie, nechcem. Podľa mňa si príliš mladá a bola by som rada, keby si počkala. Ale to preto, lebo som tvoja stará mama. Je mojou povinnosťou robiť si o teba starosti a pýtať sa, či je Nick alebo akýkoľvek iný muž pre teba dosť dobrý,“ napísala a vnučke odkázala, že ju veľmi ľúbi.

Bobbi Kristina Brown oznámila svetu svoje zásnuby v júli prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Prvé zasnúbenie pritom vlani v novembri zrušili, no nakoniec sa dali znovu dohromady. „Áno, ja a Nick sme zasnúbení. Už ma unavujú ľudia, ktorí vravia: ‚Fuj, si zasnúbená so svojím bratom,‘ alebo ‚Keby bola Whitney nažive, boli by ste spolu? Súhlasila by s tým?‘“ vyhlásila Brown, ktorá prišla o matku vlani vo februári.

Bobbi Kristina Brown
Foto: facebook.com

Nie sme naozajstní súrodenci a moja mama si ho nikdy neadoptovala. Ona v skutočnosti bola tá, ktorá dokonca povedala, že podľa nej spolu začneme chodiť. Moja mama ma pozná lepšie ako ktokoľvek z vás. Veľa z vás tvrdí, že mi tieto veci hovoríte z lásky. To je hlúposť, lebo keby to tak bolo, chceli by ste len to, aby som bola šťastná. Ľudia skutočne musia prestať posudzovať môj vzťah,“ dodala s tým, že výber partnera je výlučne jej vlastným rozhodnutím. „Je to môj život a nie váš. Moje rozhodnutia s vami nemajú nič spoločné,“ uzavrela.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownWhitney Houston