Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - štrnásty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 14. deň

Zlatý olympijský hetrik Usaina Bolta na dvestovke, najlepšie umiestnenie slovenského triatlonistu na olympiáde, zlatá americká žatva, šokujúca víťazka v oštepe, 48. víťazstvo amerických basketbalistiek za sebou, dopingoví hriešnici či video, ktoré usvedčilo amerických plavcov z klamstva a z obetí sú napokon výtržníci – aj taký bol štvrtok na olympiáde v Riu de Janeiro.
Marcel Lomnický

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 13. deň

Postup slovenského dvojkajaka aj Lomnického do bojov o medaily, Neymarov najrýchlejší gól v histórii olympiád, Boltov úsmev v cieli semifinále dvestovky a jeho postup do semifinále, šokujúci koniec pre Gatlina, Blakea aj Fajdeka, zlaté double Thompsonovej, olympijský rekord Kipruta či finálové vystúpenie jedinej ruskej atlétky v Riu – aj to priniesla streda na letnej olympiáde.
Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - dvanásty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 12. deň

Svojský rozbeh Bolta, zlatá medaila a svetový rekord Talachadzeho, dobitý Nagy, Taylorov výkon roka, ďalšie požiadanie o ruku, druhé miesto Kohlovej v B-finále, tlačová konferencia Sagana či Bilesovej štvrtá zlatá medaila – aj taký bol utorok na olympiáde v Riu de Janeiro.
Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - jedenásty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 11. deň

Sedemnásť finálových disciplín, svetový rekord Anity Wlodarczykovej, postup Petra Gelleho do súboja o medaily, pokarhanie džudistu Islama El Shehabyho, štvrtý cenný kov Simony Bilesovej, smrť Stefena Henzeho, pohárové šialenstvo, nečakaný medailový skok Millerovej či senzačný koniec majstra sveta, ktorý zhodil prekážky – aj taký bol pondelok na olympiáde v Riu.