Papadakisová na olympiáde prežila nočnú moru. Rozopli sa jej šaty a ukázala viac, ako chcela

Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron
Francúzsky tanečný pár Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron počas krátkych tancov na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu. Pjongčang, 19. február 2018. Foto: SITA/AP.

PJONGČANG 19. februára (WebNoviny.sk) – Francúzsky tanečný pár Gabriella Papadakisová s Guillaumom Cizeronom sa v pondelkovom krátkom tanci na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu musel vyrovnať s jednou veľkou nepríjemnosťou.

Prelink

Partnerka totiž vinou chyby na kostýme ukázala celému svetu omnoho viac, ako plánovala – svoj ľavý prsník vrátane bradavky.

Dvadsaťdvaročná dvojnásobná svetová šampiónka celý incident, pri ktorom sa jej rozopla horná časť šiat upevnená okolo krku, nazvala „najhoršou nočnou morou, aká sa jej na olympiáde mohla stať“.

Keďže sa jej počas krátkeho tanca uvoľnila časť kostýmu, musela si počas zvyšku vystúpenia dávať pozor na to, aby sa situácia neopakovala.

„Dotancovať bolo veľmi náročné. Niečo podobné sa mi stalo prvýkrát v kariére. Snažila som sa čo najviac sústrediť na náš program, navyše pri tom zabrániť ďalšiemu problému,“ povedala Papadakisová. „Sme veľmi sklamaní, pretože bez tohto problému sme mohli zajazdiť ešte lepšie,“ doplnil Papadakisovej partner Cizeronon.

Francúzski reprezentanti v pondelok skončili druhí so ziskom 81,93 bodu, iba 1,74 bodu za lídrami Tessou Virtueovou so Scottom Moirom z Kanady, ktorí výkonom 83,67 bodu dosiahli svetové maximum v krátkom tanci.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom