Riazanská ulica v Bratislave bude čiastočne uzavretá

Vytlk,cesta
Foto: SITA/Marián Peiger

BRATISLAVA 16. augusta (WEBNOVINY) – Riazanská ulica v Bratislave bude od soboty 17. augusta do 20. septembra čiastočne uzavretá pre rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie.

V úseku medzi Vajnorskou a Úradníckou ulicou bude uzavretý 230 metrov dlhý a približne 4,5 metra široký jazdný pruh v smere od Vajnorskej k Račianskej ulici.

Riazanská ulica bude počas prác jednosmerná. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa bratislavského magistrátu Daniela Rodinová.

Od Račianskej ulice k Vajnorskej ostane voľný pruh v šírke minimálne 3,5 metra. Vodiči budú môcť úsek v smere od Račianskej ulice obísť po Hálkovej, Kukučínovej, Jarošovej a Vajnorskej ulici.

Ako náhradu za odbočenie vpravo z Riazanskej na Vajnorskú ulicu budú môcť vodiči použiť aj prejazd po ulici Za kasárňou s odbočením vpravo na Vajnorskú ulicu, informovala Rodinová.

Čiastočná uzávierka sa dotkne aj cestujúcich v bratislavskej mestskej hromadnej doprave. Linky č. 50 a 51 budú premávať po obchádzkových trasách cez Jarošovú a Vajnorskú ulicu v smere k Auparku, respektíve vozovne Krasňany. Od soboty nebudú linky č. 50, 51 a 98 smer OD Slimák zastavovať na zastávke Polus City Center na Riazanskej ulici, informuje Dopravný podnik Bratislava na svojej internetovej stránke.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom