Slovan absolvoval prvý tréning, tréner Říha na ňom chýbal

Hokejisti Slovana Bratislava začali prípravu na ľade
Hráči účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy HC Slovan Bratislava počas prvého tréningu na ľade pred nadchádzajúcou sezónou. Bratislava, 7. júl 2015. Foto: SITA//Ján Slovák

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) – Takmer dve desiatky hráčov sa predstavili na prvom spoločnom tréningu Slovana Bratislava pred sezónou 2015/2016 v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL).

Na ľade chýbal hlavný kouč Miloš Říha, jeho asistent Roman Stantien pracoval s dvojicou brankárov, kvartetom obrancov a dvanástimi útočníkmi. V bratislavskom Lamači nebol ani nový gólman Slovana Kanaďan Michael Garnett, na ľadovej ploche korčuľovali Denis Godla a v minulej sezóne junior Christián Pavlas.

Obrazom: Hokejisti Slovana Bratislava začali prípravu na ľade

Prvý spoločný tréning absolvovala štvorica bekov Vladimír Mihálik, Ivan Švarný, Patrik Luža a Tomáš Starosta, všetci aj v minulej sezóne nosili belasý dres bratislavského mužstva. Na ľade sa pripravovali aj zazmluvnení hráči Rok Tičar, Žiga Jeglič, Václav Nedorost, Matt Murley, Andrej Šťastný, Ladislav Nagy, Milan Bartovič, Peter Ölvecký, Dominik Rehák i nový muž Rastislav Špirko.

Bol to prvý tréning na ľade, ktorý vždy bolí,“ prezradil pri odchode do šatne obranca Švarný, ktorý už v minulosti v Slovane pôsobil. Tesne pred registráciou zmluvy sú aj útočníci Pavol Skalický a Marek Viedenský, ktorý sa v utorok pripravoval v posilňovni.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej ŠťastnýDenis GodlaIvan ŠvarnýLadislav NagyMarek ViedenskýMichael GarnettMilan BartovičMiloš ŘíhaPavol SkalickýPeter ÖlveckýRastislav ŠpirkoRok TičarTomáš StarostaVáclav NedorostVladimír MihálikŽiga Jeglič
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava