Steven Tyler a Jennifer Lopez končia s American Idol

Steven tyler
Steven Tyler v American Idol konči. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 13. júla (WEBNOVINY) – Frontman americkej rockovej kapely Aerosmith Steven Tyler oznámil, že už viac nebude účinkovať ako porotca v televíznej súťaži American Idol. Spevák sa chce namiesto toho znova naplno venovať hudbe.

Po dlhom a namáhavom premýšľaní som sa rozhodol, že opustím svoju milenku American Idol skôr, než sa nás vzťah vymkne spod kontroly. Zblúdil som od svojej prvej lásky, Aerosmith, ale som naspäť. Avšak namiesto toho, aby som prosil na rukách a kolenách, tak mám päste hore a s mojou kapelou vykopávam dvere. Idol bol veľká zábava a užil som si každú jednu minútu. Teraz je ale čas na návrat rockovej kapely,“ uviedol vo vyhlásení 64-ročný Tyler, ktorý v American Idol pôsobil dve sezóny.

Spevák vo vyhlásení taktiež potvrdil, že nový album Aerosmith s názvom Music From Another Dimension! vyjde 6. novembra. Tylerovo rozhodnutie o odchode zo šou podporil aj jeden z producentov programu Simon Fuller.

Steven Tyler je skutočný Idol, rocková legenda. Ak by ste mi pred desiatimi rokmi povedali, že bude porotcom v American Idol, tak by som si pomyslel, že je to nemožné. Úplne chápem jeho túžbu vrátiť sa k pôvodnému životu speváka jednej z najlepších amerických rockových kapiel. Bude nám však chýbať,“ uviedol Fuller.

Po Tylerovi zo súťaže odchádza i Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ukázala svoje tromfy
Foto: SITA/AP Photo/Arnulfo Franco

Americká speváčka a herečka Jennifer Lopez v piatok oznámila, že sa vzdáva porotcovského kresla v súťaži American Idol.

„Skutočne mám pocit, že už prišiel čas, keď sa musím vrátiť k ostatným veciam, ktoré robím. Bola to skvelá jazda,“ povedala s plačom v rozhlasovej šou Ryana Seacresta, ktorý moderuje i spomínanú súťaž.

Speváčka rovnako ako pôsobili v súťaži dve sezóny.

V šou zatiaľ ostáva posledný z troch porotcov Randy Jackson.

Informácie zverejnili webstránky www.tmz.com a www.dailymail.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jennifer LopezSimon FullerSteven Tyler