Stewart a Pattinson sú naozaj opäť spolu, dokazuje to fotka

Kristen Stewart Robert Pattinson
Kristen Stewart a Robert Pattinson na spoločnej fotografii Foto: facebook.com

BRATISLAVA 16. októbra (WEBNOVINY) – Kristen Stewart a Robert Pattinson sú skutočne opäť spolu.

Bulvárnym fotografom sa totiž konečne podarilo získať cenný materiál – zachytili dvojicu znovu pohromade.

Ostro sledovaný herecký pár je pre bulvárne médiá zaujímavý predovšetkým z dvoch dôvodov – sú hviezdami populárnej filmovej upírskej ságy Twilight a pred pár mesiacmi sa rozišli pre neveru.

Dvadsaťdvaročná Stewart podviedla svojho o štyri roky staršieho priateľa s režisérom Rupertom Sandersom. Fotografia z nedeľnej noci však potvrdzuje klebety, že Pattinson dal Stewart druhú šancu a dvojica sa pokúša opäť oživiť svoj vzťah.

Kristen Stewart
Foto: SITA/AP

Fotografie, na ktorých sa Kristen Stewart objíma a bozkáva so ženatým 41-ročným režisérom Rupertom Sandersom, sa na verejnosť dostali koncom júla. Obaja sa okamžite verejne ospravedlnili všetkým, ktorých ich nevera zasiahla.

Herečka sa krátko po tom odsťahovala z domu, ktorý s Pattinsonom dovtedy zdieľala.

Kristen Stewart má na konte napríklad tri People’s Choice Awards, šesť MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež štyri nominácie na Zlatú malinu. Preslávila ju úloha Belly Swan v spomínanej ságe Twilight a zahrala si aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), The Runaways (2010) alebo Snehulienka a lovec (2012).

Robert Pattinson na seba upozornil ako Cedric Diggory vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005). Skutočne sa však preslávil až o tri roky neskôr, keď stvárnil upíra Edwarda Cullena v prvej zo série adaptácií romantickej ságy Twilight americkej autorky Stephenie Meyer. Médiá ho označujú za jeden z najväčších mladých britských filmových talentov v Hollywoode a jednu z najpríťažlivejších mužských hereckých hviezd na svete.

Diváci ho poznajú aj z romantickej drámy Nezabudni na mňa (2010), na ktorej spolupracoval aj ako výkonný producent, či filmov Voda pre slony (2011), Miláčik (2012) alebo Cosmopolis (2012).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristen StewartRobert Pattinson