V snímke Maleficent uvidia diváci tri deti Angeliny Jolie

Jolie
Foto: heyuguys.co.uk

BRATISLAVA 24. októbra (WEBNOVINY) –

Hviezdy pár Angelina Jolie a Brad Pitt

Angelina Jolie a Brad Pitt, ktorí tvoria pár od roku 2005, vychovávajú šesť detí – Maddoxa, Paxa a Zaharu si adoptovali, Shiloh a dvojčatá Knox a Vivienne sú ich biologickými potomkami. Hviezdny pár sa v apríli zasnúbil. „Je to sľub do budúcnosti a ich deti sú veľmi šťastné. Dátum svadby zatiaľ neurčili,“ potvrdila vtedy hercova manažérka Cynthia Pett-Dante. Pitt už v januári pre magazín The Hollywood Reporter prezradil, že by oscarovú herečku chcel požiadať o ruku najmä pre prosby ich potomkov. „Veľmi by sme to chceli, pre naše deti to znamená čoraz viac,“ uviedol.

V akčnej verzii rozprávky o Šípkovej Ruženke s názvom Maleficent si po boku svojej matky zahrali tri deti Angeliny Jolie.

Už v auguste médiá informovali o tom, že princeznú Auroru v detskom veku stvárnila štvorročná Vivienne Jolie-Pitt. Vo väčšine filmu však diváci a diváčky uvidia v tejto úlohe Elle Fanning – mladšiu sestru známejšej Dakoty.

Zdroje zo štábu pre magazín People potvrdili, že v scéne krstín malej princeznej diváci uvidia aj osemročného Paxa a sedemročnú Zaharu.

Mala sa v nej objaviť aj šesťročná Shiloh, no údajne bola v čase nakrúcania príliš znudená a hrať sa jej nechcelo. Blonďaté dievčatko však už má svoj debut na striebornom plátne za sebou.

Objavilo sa v jednej zo scén snímky Podivuhodný prípad Benjamina Buttona (2008), kde si hlavnú úlohu zahral jej otec Brad Pitt.

Film z dielne Disney sa na príbeh o spiacej krásavici bude pozerať z pohľadu Maleficent – Panej všetkého zla, ktorú stvárňuje práve 37-ročná Jolie. Premiéra snímky je naplánovaná na marec 2014.

Obrazom: Herečka Angelina Jolie

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieBrad Pitt