Personál neurochirurgickej kliniky na Kramároch garantoval riaditeľke riadnu prevádzku kliniky

Renáta Vandriaková
Renáta Vandriaková Foto: SITA/Alexandra Čunderlíková

Lekári, sestry a ostatný pracovný personál Neurochirurgickej kliniky Nemocnice akademika L. Dérera garantovali riaditeľke Univerzitnej nemocnice Bratislava (UNB) Renáte Vandriakovej plnohodnotné zabezpečenie zdravotnej starostlivosti a riadnej prevádzky kliniky. Hovorkyňa UNB Eva Kliská o tom informovala vo vyhlásení.

Šéfka najväčšej nemocnice na Slovensku sa podľa Kliskej na stretnutí informovala o zabezpečení zdravotnej starostlivosti pacientov, čo je prioritou.

Zaviazali sa stabilizovať situáciu

Ako uviedla hovorkyňa UNB, vedenie a personál kliniky Vandriakovú ubezpečili, že urobia všetky potrebné kroky, ktoré budú i naďalej smerovať k stabilizácii situácie na pracovisku.

Dodala, že sa obe strany zhodli na tom, že najdôležitejší je pacient, o ktorého je a musí byť plnohodnotne postarané.

Odhliadnuc od posledných udalostí, zostáva i naďalej pre nás najdôležitejší pacient a zabezpečenie prevádzky na tomto pracovisku,“ povedala riaditeľka UNB.

Pacient je podľa hovorkyne pre Univerzitnú nemocnicu Bratislava prioritou, a preto pri všetkých rozhodnutiach vedenie UNB prihliada v prvom rade na jeho potreby.

Aktuálnu tému neurochirurgickej kliniky riaditeľka UNB Renáta Vandriaková intenzívne rieši a zaujíma sa o chod pracoviska,“ uzavrela Eva Kliská.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Renáta Vandriaková
Firmy a inštitúcie UNB Univerzitná nemocnica Bratislava