Známy paparazzi dostal súdny zákaz približovať sa k Mel B

Mel B
Speváčka Melanie B. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. novembra (WEBNOVINY) – Austrálsky fotograf celebrít Jamie Fawcett dostal súdny zákaz približovania sa k britskej speváčke Mel B známej zo skupiny Spice Girls.

Tá tvrdí, že ju paparazzi ohrozoval. Malo sa tak stať minulý týždeň, keď sa 37-ročná speváčka plavila na kajaku v prístave v Sydney. Mel B v súčasnosti žije v austrálskej metropole, kde taktiež účinkuje ako porotkyňa v austrálskej verzii speváckej súťaže X Factor.

Fawcett sa k Mel B nesmie priblížiť na vzdialenosť kratšiu než 50 metrov a taktiež ju nesmie kontaktovať. Tento zákaz bude platiť do 22. novembra, keď sa celý prípad vráti k súdu.

Melanie Brown sa stala na celom svete známou v druhej polovici 90. rokov ako Scary Spice. Po rozpade Spice Girls odštartovala v roku 2000 debutovým albumom Hot sólovú kariéru. O päť rokov neskôr naň nadviazala druhou a zatiaľ poslednou nahrávkou L.A. State Of Mind (2005).

V roku 2007 zaujala účinkovaním v tanečnej šou Dancing With The Stars, o tri roky neskôr zase svojou reality šou Mel B: It’s a Scary World. Speváčka má 13-ročnú dcéru Phoenix, ktorej otcom je jej bývalý manžel – holandský tanečník Jimmy Gulzar, päťročnú Angel, ktorú splodila s hollywoodskym hercom Eddiem Murphym a ročnú Madison, ktorú má s aktuálnym manželom Stephenom Belafontem.

Mel B tento rok upútala divákov po celom svete počas záverečného ceremoniálu olympijských hier v Londýne, na ktorom vystúpila so všetkými pôvodnými členkami Spice Girls.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

Melanie B, Missy Elliott – I Want You Back

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mel B