Zoznam primátorov a poslancov krajských a okresných miest

Komunálky
Spočítavanie hlasov po voľbách do orgánov samosprávy obcí vo volebnej miestnosti na Jelačičovej ulici v Bratislave. O 20:00 sa zavreli volebné miestnosti a začalo sa spočítavanie hlasov. Bratislava, 27. november 2010. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

Banskobystrický kraj

Banská Štiavnica

primátor: Nadežda Babiaková (Smer, HZDS, SNS) poslanci: Juraj Čabák (SDKÚ, KDH), Renáta Antalová (SDKÚ, KDH), Peter Mravec (SDKÚ, KDH), Dušan Lukačko (nezávislý), Marián Zimmermann (Smer, HZDS, KDH), Milan Klauz (Smer, HZDS, SNS), Peter Ivaška (SDKÚ, KDH), Helena Chovanová (SDKÚ, KDH), Ján Mojička (Smer, HZDS, SNS),Ivan Beňo (Smer, HZDS, SNS), Pavel Bačík (nezávislý), Gejza Volf (Smer, HZDS, SNS), Ľubomír Barák (nezávislý), Helena Koťová (SDKÚ, KDH), Karol Palášthy (SDKÚ, KDH), Miriam Blaškovičová (SDKÚ, KDH), Slavomír Palovič (SDKÚ, KDH)

Brezno

primátor: Jaroslav Demian (Smer, SNS) poslanci: Vladimír Kvačkaj (nezávislý), Eva Wolframová (Smer,SNS), Jaroslav Ďalak (nezávislý), Emília Bučková (Smer, SNS), Ján Králik (nezávislý), Ján Račák (Smer,SNS), Milan Kováčik (nezávislý), Milan Hašan (Smer, SNS), Petra Dzurmanová (nezávislá), Milan Palovčík (nezávislý), Iveta Ledňová (nezávislá), Dušan Švantner (Smer, SNS), Erik Richter (Smer, SNS), Ján Pampurík (nezávislý), Jozef Tokár (Smer, SNS), Michal Medveď (nezávislý), Vladimír Strmeň (nezávislý), Eva Skačanová (nezávislá), Martina Daxnerová (Smer, SNS), Tomáš Abel (nezávislý), Mária Majerčíková (SaS, SDKÚ)

Detva

primátor: Ján Šufl iarsky (nezávislý) poslanci: Ondrej Vrťo (KDH, SDKÚ), Michal Budáč (Smer), Ján Šufl iarský (nezávislý), Imrich Murín (nezávislý), Ľubica Henczeová (nezávislá), Vladimír Kučera (KDH, SDKÚ), Jozef Kulišiak (nezávislý), Jozef Krnáč (HZDS), Ján Šiandor (nezávislý), Darina Labáková (Smer), Jaroslav Kóňa (nezávislý), Ján Parobek (nezávislý), Jana Kuzárová (KDH, SDKÚ), Milan Porubský (KDH, SDKÚ), Juraj Bódi (Smer), Ján Ľalík (nezávislý), Roman Vrťo (SaS), náhradník za Šufl iarského, ktorý bol zvolený za primátora – Štefan Lakota (Smer)

Krupina

primátor: Radoslav Vazan (Smer) poslanci: Radoslav Vazan (Smer), Albert Macko ml. (nezávislý), Ján Hambacher (nezávislý), Adrián Macko (nezávislý), Ján Macko (nezávislý), Peter Neurath (Smer),Stanislava Pavlendová (SDKÚ, SaS), Leonard Lendvorský (SDKÚ, SaS), Anna Borbuliaková (Smer), Július Gálik (Smer), Jaroslav Bellák (KDH), Jozef Tvrdošinský (Smer), náhradník za Vazana, ktorý sa stal primátorom – Dušan Ramšík (Smer)

Lučenec

primátor:Alexandra Pivková (SDKÚ, Sas, MOST, KDH) poslanci: Zaher Mahmoud (Sas), Karol Mičko (KDH), Rudolf Slivka (ND), Anna Václavíková (NEKA), Pavol Krokoš (OKS), Jozef Cerovský (Smer), Pavol Baculík (SDKÚ), Péter Csúsz (SMK), Juraj Pelč (nezávislý), Miroslav Klochan (nezávislý), Alexandra Pivková (SDKÚ), Pavol Balážik (nezávislý), Vladimír Marko (nezávislý), Vojtech Lauko (Smer), Pavol Kalinský (nezávislý), Norbert Krišta (SZ), Eva Balážová (Smer), Kvetoslava Dedinská (nezávislá), Radovan Konečný (SDKÚ), Ján Jackuliak (SDKÚ), Roman Grebáč (OKS), Dušan Ilčík (SNS), Ondrej Balco (Most), Elena Uličná (nezávislá), Štefan Prístavka (nezávislý)

Poltár

primátor: Pavel Gavalec (Smer, HZDS, HZD, SNS, SDKÚ) poslanci: Július Balog (nezávislý), Radovan Baník (KDH), Martina Brisudová (nezávislá), Miroslav Garaj (nezávislý), Jana Gasperová (nezávislá), Pavel Jánošík (Smer, HZDS, SNS, SDKÚ), Edita Klembasová (nezávislá), František Kuzmáni (Smer, HZDS, SNS, SDKÚ), Pavel Olšiak (Smer, HZDS, SNS, SDKÚ), Pavol Sihelský (Smer, HZDS, SNS, SDKÚ), Jozef Vretenička (KDH), Marián Bodnár (nezávislý), Ľubomír Kučera (Smer, HZDS, SNS, SDKÚ)

Revúca

primátor: Eva Cireňová (Smer, HZDS) poslanci: Vladimír Andrášik (Smer), Pavel Pelikán (nezávislý), Viera Hanesovská (Smer), Milan Brdársky (KDH), Viera Krivdová (Smer), Milan Ružáni (Smer), Eva Brtáňová (Smer), Dušan Dorčák (SDKÚ), Adriana Rusová (SaS), Martina Dufalová (Smer), Ivan Drobčo (HZDS), Arpán Bunjatov (Smer), Janetta Hrbálová (nezávislá)

Rimavská Sobota

primátor: Jozef Šimko (nezávislý) poslanci: Ladislav Rigó (SMK), Eva Bornayová (Smer), Erika Juhászová (Smer), Magdaléna Valušová (Smer), Peter Bartakovič (nezávislý), Ján Végh (Smer), Ján Čeman (Smer), Peter Juhász (SMK), Štefan Baláž (HZDS),František Auxt (SMK), Viliam Vaš (KDH), Jaroslav Bagačka (SDKÚ), Július Sojka (SDKÚ), Anita Antalová (Smer), Ivan Hazucha (Smer), Ján Fiľa (Smer), Peter Gulík (Smer), Tomáš Sliva (Most), Alica Csobová (nezávislá)

Veľký Krtíš

primátor: Dalibor Surkoš (Smer, HZDS, SNS) poslanci: Jozef Cuper (Smer), Igor Boreš (SDKÚ), Monika Molnárová (Smer), Jozef Magdič (nezávislý), Igor Kokavec (Smer), Anna Sláviková (Smer), Vladimír Lukáč (SDKÚ), Peter Šiška (SaS), Samuel Strhár (Smer), Mirko Trojčák (nezávislý), Ondrej Kollár (Smer), Stanislav Mojžiš (Smer), Mária Kyseľová (Smer), Augustín Janíček (SDKÚ), Rudolf Boroš (Smer)

Zvolen

primátor: Miroslav Kusein (Smer, HZDS, KDH, Most, KSS, HZD, SZS, ZRS, EDS, SF) poslanci: Ladislav Čierny (Smer, HZDS), Ružena Babicová (nezávislá), Jozef Hudec (Smer, HZDS), Martina Bariaková (SDKÚ, SaS), Martin Kamenský (KDH–Most–Híd), Peter Drozdík (nezávislý), Marcela Kršková (Smer, HZDS), Stanislav Kollár (Smer, HZDS), Peter Rak (HZD), Jozef Ježík (Smer, HZDS), Miroslav Gálik (SZ), Ondrej Babic (KDH, Most–Híd), Vladimír Šedo (nezávislý), Alžbeta Staníková (Smer, HZDS), Vladimír Bella (nezávislý), Mária Slováková (SDKÚ,SaS), Vladimír Lupták (HZD), Jaroslav Stehlík (SDKÚ, SaS), Jana Babicová (Smer, HZDS), Igor Janičina (KDH, Most–Híd), Lenka Balkovičová (nezávislá), Juraj Družbacký (Smer, HZDS), Milan Čarnoký (Smer, HZDS), Martin Caudt (SDKÚ, SaS), Jana Szedélyová (Smer, HZDS)

Žarnovica

primátor: Kamil Danko (Smer, KDH, SNS, HZDS, KSS) poslanci: Marián Baláž (nezávislý), Jozef Oslanec (Smer), Zdenek Repiský (SNS), Vladimír Danko (Smer), Jaroslav Ubert (SDKÚ), Viera Šedivcová (Smer), Miroslav Štefanča (Smer), Oľga Šurková (Smer), Alena Kazimírová (Smer), Jana Vavrová (Smer), Zdeno Hajdoni (SNS), Mária Hricová (Smer), Helena Richterová (Smer)

Žiar nad Hronom

primátor: Ivan Černaj (nezávislý) poslanci: Veronika Balážová (Smer, SNS), Dušan Bosák (Smer, SNS), Martin Sklenka (Smer, SNS), Richard Rišňovský (HZDS), Monika Balážová (nezávislá), Stela Šeševičková (Smer, SNS), Peter Dubeň (nezávislý), JánVinarčík (Smer, SNS), Jozef Tomčáni (Smer, SNS), Peter Antal (nezávislý), Emil Vozár (Smer, SNS), Rastislav Uhrovič (nezávislý), Katarína Dekýšová (SDKÚ, SaS), Mária Biesová (SDKÚ, SaS), Lýdia Cígerová (HZDS), Stella Víťazková (nezávislá), Norbert Nagy (SDKÚ, SaS), Marek Rakovský (nezávislý), Michal Žurav (Smer, SNS)

Banská Bystrica

primátor: Peter Gogola (nezávislý) poslanci: Pavol Katreniak (nezávislý), Viera Dubačová (nezávislá), Ján Šabo (Smer, SNS, HZDS), Martin Hlaváč (Smer, SNS, HZDS), Ľubica Laššáková (Smer,SNS, HZDS), Katarína Čižmárová (SDKÚ, SaS, KDS), Peter Bielik (Smer, SNS, HZDS), Jaroslav Kuracina (nezávislý),Marcel Pecník (Smer, SNS, HZDS), Milan Smädo (nezávislý), Igor Kašper (nezávislý), Ján Chladný (SDKÚ, SaS, KDS), Ľudmila Priehodová (nezávislá), Marta Gajdošíková (nezávislá), Peter Gogola (nezávislý) – náhradník Pavol Legíň (Smer, SNS, HZDS), Ladislav Topoľský (Smer, SNS, HZDS), Daniel Karas (Smer, SNS, HZDS), Peter Mečiar (Smer, SNS, HZDS), Peter Hudec (Smer, SNS, HZDS), Martin Švec (Smer, SNS, HZDS), Lucia Skokanová (nezávislá), Ladislav Slobodník (Smer, SNS, HZDS), Jakub Gajdošík (Smer, SNS, HZDS), Pavol Bielik (SDKÚ, SaS, KDS), Vladimír Pirošík (nezávislý), Milan Lichý (nezávislý), Vlastimil Plavucha (Smer, SNS, HZDS), Michal Škantár (Smer, SNS, HZDS), Tomáš Novanský (Smer, SNS, HZDS), Andrej Refk a (Smer, SNS, HZDS), Martin Turčan (SDKÚ, SaS, KDS)

Bratislavský kraj

Pezinok

primátor: Oliver Solga (nezávislý) poslanci: Richard Demovič (Smer), Juraj Pátek (ND), Marián Pátek (SDKÚ, KDH, OKS), Adam Solga (nezávislý), Marián Šipoš (nezávislý), Kvetoslava Štrbová (nezávislá), Peter Wittgrúber (nezávislý), Ľubomír Čech (nezávislý), Viktória Tahotná (nezávislá), Pavel Alexy (nezávislý), Miloš Andel (SDKÚ, KDH, OKS), Juraj Čech (nezávislý), Gabriel Guštafík (nezávislý), Miroslav Král (SZ), Božena Mizerová (nezávislá), Katarína Vladová (SDKÚ, KDH, OKS), Daniela Bauerová (SDKÚ, KDH, OKS), Zuzana Čaputová (nezávislá), Ján Čech (Smer),Martin Dulaj (SDKÚ, KDH, OKS), František Féder (SDKÚ, KDH, OKS), Jozef Chynoranský (Most, OK, SZS, SF), Elena Jurčíková (SDKÚ, KDH, OKS), Milan Grell (nezávislý), Drahomír Šmahovský (nezávislý)

Senec

primátor: Karol Kvál (nezávislý) poslanci: Juraj Gubáni (nezávislý), Ladislav Nádaský (nezávislý), Maroš Ožvald (KDH), Rudolf Bittner (nezávislý), Pavol Škovránek (KDH), Marián Príbelský (KDH), Gašpar Józan (nezávislý), Helena Nemcová (SMK), Martina Valachová (SDKÚ, Most, SaS), Roman Voško (KDH), Emese Dobošová (Smer, HZDS), Jana Turanská (SDKÚ, Most, SaS), František Podolský (nezávislý), Dušan Badinský (nezávislý), Zuzana Lovíšková (nezávislá), Zdenek Černay (nezávislý), Gabriella Németh (SMK), Rudolf Galambos (SMK), Gabriel Agárdy (SMK)

Malacky

primátor: Jozef Ondrejka (nezávislý) poslanci: Štefan Bauman (HZDS), Jozef Halcin (nezávislý), Jozef Mračna (Smer), Jozef Bulla (KDH), Marián Haramia (SDKÚ), Mária Tedlová (KDH), Katarína Berkešová (nezávislá), Daniela Hamarová (nezávislá), Pavel Spusta (Smer), Miroslav Fruš (HZDS), Milan Ondrovič (nezávislý), Anton Pašteka (Smer), Vladimír Moravčík (SNS), Pavol Tedla (nezávislý), Katarína Trenčanská (nezávislá), Marián Andil (nezávislý), Gabriela Janíková (nezávislá), Juraj Říha(nezávislý)

BRATISLAVA

primátor: Milan Ftáčnik (nezávislý, s podprou Smeru) zastupitelia: Marta Černá (NF), Martin Borguľa (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Peter Osuský (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Sven Šovčík (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Izabella Jégh (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Milan Černý (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Dušan Pekár (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Ivo Nesrovnal (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Ivan Švejna (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Slavomír Drozd (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Anna Reinerová (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Michal Muránsky (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Jarmila Tvrdá (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Ladislav Kugler (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Milan Šindler (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Tomáš Korček (nezávislý), Libor Gašpierik (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Katarína Augustinič (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Peter Pilinský (SZ), Zuzana Dzivjáková (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), JánPanák (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Ignác Kolek (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS, Vladislav Hečko (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Martin Zaťovič (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Jozef Havrilla (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Peter Hanulík (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Peter Dubček (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Petra Nagyová–Džerengová (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Peter Lenč (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Júlia Ondrišová (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Vladimír Kubovič (SZ), Gabriela Ferenčáková (nezávislá), Jozef Uhler (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Ján Budaj (Zmena zdola, DÚ, DS), Viera Kimerlingová (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Robert Kaliňák (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Dušan Čaplovič (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Anna Dyttertová (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Stanislav Fiala (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Marian Greksa (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Oliver Kríž (nezávislý), Alena Krištofi čová (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Ľudmila Farkašovská (Smer, SZS, SNS, SF, HZD), Tomáš Ágošton (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS), Radovan Jenčík (SDKÚ, SaS, KDH, Most, OKS)

Košický kraj

Gelnica

primátor: Anna Nemčíková (SDKÚ, KDH, SNS, HZDS, Smer) poslanci: Gabriel Varga (Smer), Lýdia Lešková (Smer), Štefan Nemčík (Smer), Stanislava Hunyadiová (Smer), Peter Mitrik (Smer), Henrieta Mihaliková (Smer), Ladislav Gross (Smer), Zoltán Kolbaský (Smer),Drahoslava Pindrochová (Smer), Darina Saxová (HZDS), Jozef Papcun (HZDS), Marián Hudák (KDH), Emil Pieger (KSS)

Michalovce

primátor: Viliam Záhorčák (Smer) poslanci: Jozef Sokologorský (Smer), Ľubomír Rohoň (Smer), Pavol Dlugoš (Smer), Ján Eštok (Smer), Jana Cibereová (Smer), Pavol Kuchta (Smer), Tibor Prunyi (Smer), Zlatuša Popaďáková (Smer), Anton Rudáš (Smer), Benjamín Bančej (Smer), Ján Ďurovčík (Smer), Martin Nebesník (Smer), Vladimír Braník (Smer), Pavol Hirjak (Smer), František Farkaš (Smer), Jozef Makohus (Smer), Jaroslav Kapitan (Smer), František Zitrický (SDKÚ, KDH, SNS, Strana zelených, KDS), Jozef Bobík (SDKÚ, KDH, SNS, Strana zelených, KDS), Ján Paľovčík (SDKÚ, KDH, SNS, Strana zelených, KDS), Stanislav Gaľa (SDKÚ, KDH, SNS, Strana zelených, KDS), Ján Mihalečko (nezávislý), Michal Stričík (nezávislý), Rudolf Klein (nezávislý), Štefan Lipčák (nezávislý)

Rožňava

primátor: Vladislav Laciak (nezávislý) poslanci: Ondrej Bolaček (nezávislý), Viktor Baláž (nezávislý), Ľudovít Kossuth (nezávislý), Zoltán Beke (nezávislý), Dušan Pavlík (nezávislý), Karol Kováč (nezávislý), Dionýz Kemény (nezávislý) , Roman Ocelník (nezávislý), Janka Mičudová (nezávislá), Radoslav Kovács (nezávislý), Dušan Pollák (nezávislý), Peter Ďžačár (nezávislý), Peter Marko (OKS), Ivan Kuhn (OKS), Matúš Bischof (OKS), František Focko (Smer), Pavol Burdiga (Most–Híd)

Sobrance

primátor: Štefan Staško (Smer) poslanci: Marián Petro (Smer), Juraj Klamo (Smer), Ján Kačur (Smer), Ladislav Ferkovič (Smer), Štefan Džurina (HZDS), Marcela Rahzáková (HZDS), Boris Hrebeňák (HZDS), Martin Kendereš (nezávislý), Eduard Knežo (nezávislý), Vladimír Kušnír (KDH), Eva Žofčáková (Nová demokracia), Ján Biačko (SDKÚ), Marián Mišo (SDĽ)

Spišská Nová Ves

primátor: Ján Volný (Smer) poslanci: Juraj Beňa (Smes, SNS, HZDS), Ondrej Majerník (Smer, SNS, HZDS), Marián Bubeník (Smer, SNS, HZDS), Michal Beharka (Smer, SNS, HZDS), Michal Demečko (Smer, SNS,–HZDS), Milan Varga (Smer, SNS, HZDS), Tomáš Hamráček (SDKÚ, KDH, SaS), Eva Nováková (SDKÚ, KDH, SaS), Zuzana Páleníková (SDKÚ, KDH, SaS), Ján Mokriš (SDKÚ, KDH, SaS), Slavomír Hrebenár (SDKÚ, KDH, SaS), Miroslav Semeš. (Smer, SNS, HZDS), Pavol Bečarik (Smer, SNS, HZDS), Michal Komara (nezávislý), Ján Valjan (SDKÚ, KDH, SaS), Lea Grečková (Smer, SNS, HZDS), Janka Brziaková (Smer, SNS, HZDS), Adnan Akram (SDKÚ, KDH, SaS), Jozef Kačenga (Smer, SNS, HZDS)

Trebišov

primátor: Marián Kolesár (nezávislý) poslanci: Ivan Hrdlík (nezávislý), Beáta Kereštanová (nezávislá), Koloman Demeter (nezávislý), Martin Begala (nezávislý), Marián Kontura (nezávislý), Ľubomír Cibere (nezávislý), Ľubomír Bulla (nezávislý), Marián Kolesár (nezávislý), Gejza Gore (nezávislý), Martin Lycius (nezávislý), MarekČižmár (nezávislý), Jaroslav Soták (nezávislý), Jozef Biro, (nezávislý), Magdaléna Haburová (nezávislá), Juliana Pašková (nezávislá), Róbert Puci (Smer), Michal Jozefi (Smer), Vladimír Dvorový (Smer), Jozef Čičatko (Smer), Igor Balog (HZDS), Rudolf Hrdlík (HZDS), Dušan Petreň (KDH), Miroslav Halapin (SDKÚ)

KOŠICE

primátor: Richard Raši (Smer, Most) poslanci: Marián Gaj (nezávislý), Jozef Filipko (SDKÚ, KDH, SMK), Ján Dečo (SDKÚ, KDH, SMK), Ladislav Lazár (Smer, Most), Marek Vargovčák (SDKÚ, KDH, SMK), Cyril Betuš (SDĽ, SOS), Emil Petrvalský (SDKÚ, KDH, SMK), Jozef Figeľ (SDKÚ, KDH, SMK), Peter Kasterko (SDKÚ, KDH, SMK), Miloš Ihnát (Smer, Most), Marián Melichárek (EDS), Tibor Gábor (SDKÚ, KDH, SMK), Igor Sidor (Smer, Most), Michal Kočiš (SDKÚ, KDH, SMK), Igor Jutka (SDKÚ, KDH, SMK), Margita Adamčíková (Smer, Most), Milan Bereš (SDKÚ, KDH, SMK), Ján Jakubov (Smer, Most), Stanislav Kočiš (Smer, Most), Mária Grüllingová (Smer, Most), Mikuláš Čečko (SDKÚ, KDH, SMK), Radovan Molčan (SDKÚ, KDH, SMK), Jaroslav Hlinka (nezávislý), Milan Géci (Smer, Most), Ľubomír Demský (Smer, Most), Ľuboš Pajtáš (SDKÚ, KDH, SMK), Patrícia Čekanová (nezávislá), Marek Kažimír (nezávislý), Ľubomír Grega (nezávislý), Otto Brixi (Smer, Most), Ľubica Blaškovičová (nezávislá), Ján Süli (SDKÚ, KDH, SMK), Štefan Lasky (Smer, Most), Anna Jenčová (HZDS), Renáta Lenártová (Smer, Most),Bernard Berberich (SDKÚ, KDH, SMK), Marián Siksa (nezávislý), MariánGál (SDKÚ, KDH, SMK), Jozef Andrejčák (Smer, Most), Katarína Čižmáriková (nezávislá), Ján Sekáč (SDKÚ, KDH, SMK), Katarína Dudíková (Smer, Most), Juraj Briškár (Smer, Most), Marek Kandráč (Smer, Most), Alfonz Halenár (nezávislý), Iveta Kijevská (SDKÚ, KDH, SMK), Daniel Rusnák (SDKÚ, KDH, SMK), Mária Gamcová (nezávislá), Dušan Cais (Smer, Most), Dušan Petrenka (Smer, Most)

Nitriansky kraj

KOMÁRNO

primátor: Anton Marek (nezávislý) poslanci: Alžbeta Jágerská (Most), Csaba Cúth (Most), Szilárd Ipóth (Most), Imre Andruskó (Most), Zsolt Sebö (Most), Imrich Dubány (Most), Ágnes Héder (Most), Tamás Varga (Most), Éva Hortai (Most), Mária Kanthová (SMK), Béla Szabó (SMK), Gabriel Dékány (SMK), László Györfy (SMK), Peter Tóth (SMK), Mihály Mácza (SMK), Štefan Zábojník (nezávislý), Anton Marek (nezávislý), Ondrej Gajdáč (nezávislý), Juraj Bača (nezávislý), Konštantín Glič (nezávislý), György Batta (nezávislý), Béla Keszegh (nezávislý), Vojtech Novák (nezávislý), Štefan Bende (nezávislý), Zoltán Benyó (nezávislý)

LEVICE

primátor: Štefan Mišák (Smer, Most) poslanci: Alexander Bačík (Smer), Peter Drábik (Smer), Alena Frtúsová (Smer), MartinaGašparová (Smer), Ján Janáč (Smer), Beáta Vrábelová (Smer), Marcel Zamboj, (Smer), Juraj Braun (SDKÚ, SaS, KDH), Ladislav Lutovský (SDKÚ, SaS, KDH), Ivan Murín (SDKÚ, SaS, KDH), Richard Strákoš (SDKÚ, SaS, KDH), Igor Varga (SDKÚ, SaS, KDH), Miloš Zaujec (SDKÚ, SaS, KDH), Ján Koštrna (HZD), Ľubica Burdová (nezávislý), Gabriel Földi (nezávislý), Štefan Kalocsay (nezávislý), Ján Krtík (nezávislý), Mária Kuriačková (nezávislý), Gabriel Mančík (nezávislý), Ján Medovarský (nezávislý), Roman Salinka (nezávislý), Marián Sokol (nezávislý), Erika Sulinová (nezávislý)

NOVÉ ZÁMKY

primátor: Gejza Pischinger (nezávislý) poslanci: Martin Starzyk (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Peter Hudák (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Helena Bohátová (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Štefan Pétery, (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Andrej Huršan (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Mária Malperová (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Jana Garajová (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Richard Schwarz (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Katarína Hozlárová (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Marián Karvaj (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Dušan Kollár (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Anna Rošková (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Jaromír Valent (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Lukáš Štefánik (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), Pavol Hudák (Smer, SDKÚ, KDH, HZDS, SZ), László Forró (SMK), Jozef Török (SMK), Péter Nagy (SMK), Michal Tóth (SMK), Bertalan Bóna (Most, SaS), Anton Vojna (Most, SaS), Koloman Forró (Most, SaS), Ľuboš Ivan (nezávislý), Juraj Kisely (nezávislý), Ľubica Juríková (nezávislý)

ŠAĽA

primátor: Martin Alföldi (SDKÚ, KDH) poslanci: Igor Bečár (SDKÚ, KDH), Milena Veresová (SDKÚ, KDH), Marián Kántor (SDKÚ, KDH), Jozef Mečiar (SDKÚ, KDH), Július Bujdák (SDKÚ, KDH), Marek Vrbovský (SDKÚ, KDH), Marián Antal (SDKÚ, KDH), Jozef Grell (Smer), Peter Gomboš (Smer), Helena Psotová (Smer), Tibor Baran (Most), Peter Andráši (SaS), Július Morávek (nezávislý), Alena Demková (nezávislý), Štefan Bartošovič (nezávislý), Jozef Varsányi (nezávislý), Jozef Husárik (nezávislý), Ivan Kováč (nezávislý), Erika Velázquezová (nezávislý), Gabriela Talajková (nezávislý), Ladislav Košičár (nezávislý)

TOPOĽČANY

primátor: Peter Baláž (Smer, SNS) poslanci: Ida Valachová (Smer), Július Lukáč (Smer), Mária Haláková (Smer), Milan Lisý (Smer), Daniela Ičová (Smer), Peter Žembera (Smer), Tibor Pavlík (Smer), Janka Krahulíková (Smer), Anna Mikulská (Smer), Jaroslav Ladický (Smer), Ján Paulík (SDKÚ, KDH, SaS), Viera Bútorová (SDKÚ, KDH, SaS), Jozef Kotleba (SDKÚ, KDH, SaS), Katarína Katonová (SDKÚ, KDH, SaS), Július Krajčík (SDKÚ, KDH, SaS), Miroslav Gieci (SDKÚ, KDH, SaS), Peter Bačik (SNS), Kvetoslava Markovičová (HZDS), Štefan Grach (nezávislý), Juraj Želiska (nezávislý), Beáta Lobotková (nezávislý)

ZLATÉ MORAVCE

primátor: Peter Lednár (Smer, KDH, HZDS) poslanci: Eva Dubajová (Smer, KDH, HZDS), Milan Galaba (Smer, KDH, HZDS), Miroslav Záchenský (Smer, KDH, HZDS), Peter Hollý (Smer, KDH, HZDS), Denisa Uhrínová (Smer, KDH, HZDS), Vladimír Klučiar (Smer, KDH, HZDS), Ivan Madola (Smer, KDH, HZDS), Jozef Škvarenina (Smer, KDH, HZDS), Dušan Husár (SDKÚ), Peter Lisý (ZSNS), Ivan Hritz (KSS), Erika Babocká (nezávislý), Ivona Vicianová (nezávislý), Ludovít Chládek (nezávislý), Pavol Petrovič (nezávislý), Klaudia Ivanovičová (nezávislý), Marian Tomajko (nezávislý), Pavel Šepták (nezávislý), Jozef Tonkovič (nezávislý)

NITRA

primátor: Jozef Dvonč (Smer, KDH, SNS, Strana zelených) poslanci: Tatiana Ivaničková (Smer, SNS, KDH), Milan Burda (Smer, SNS, KDH), Štefan Klačko (Smer, SNS, KDH), Miroslav Mikulášik (Smer, SNS, KDH), Milan Monček (Smer, SNS, KDH), Rudolf Hlavačka (Smer, SNS, KDH), Renáta Kolenčíková (Smer, SNS, KDH), Miloslav Hatala (Smer, SNS, KDH), Marián Ivančík (Smer, SNS, KDH), Štefan Štefek (Smer, SNS, KDH), Anton Kretter, (Smer, SNS, KDH), Pavol Meňky (Smer, SNS, KDH), Anna Šmehilová (Smer, SNS, KDH), Peter Košťál (Smer, SNS, KDH), Marek Šesták (Smer, SNS, KDH), František Bečica (Smer, SNS, KDH), Ján Vančo (Smer, SNS, KDH), Ivan Juhás (Smer, SNS, KDH), Ivan Gavalovič (Smer, SNS, KDH), Ján Jech (Smer, SNS, KDH), Jozef Trandžík (Smer, SNS, KDH), Jozef Slíž (Smer, SNS, KDH), František Hollý (Smer, SNS, KDH), Miroslav Bradáč (Smer, SNS, KDH), Martin Bohát (Smer, SNS, KDH), Juraj Gajdoš (Smer, SNS, KDH), Miloš Paliatka (Smer, SNS, KDH),Stanislav Vereš, (Smer, SNS, KDH), Jozef Weber (SDKÚ, OKS), Ján Greššo (nezávislý kandidát), Marta Rácová (nezávislý kandidát)

Prešovský kraj

BARDEJOV

primátor: Boris Hanuščák (Smer, HZDS, SNS, HZD, KSS, ZRS, Úsvit) poslanci: Marcel Tribus (Smer, HZDS), Ján Mika (KDH, SDKÚ, SaS), Peter Petruš (KDH, SDKÚ, SaS), Miroslav Bejda (Smer, HZDS), Andrej Havrilla (Smer, HZDS), Slavomír Hudák (KDH, SDKÚ, SaS), Jozef Halecký (Smer, HZDS), Eva Hudáková (KDH, SDKÚ, SaS), Eva Kučová (Smer, HZDS), Július Zbyňovský (KDH, SDKÚ, SaS), Anton Blajsko (Smer, HZDS), Vladimír Savčinský (KDH, SDKÚ, SaS), Ján Fotta (KDH, SDKÚ, SaS) Peter Prokopovič (KDH, SDKÚ, SaS), Ján Orenič (KDH, SDKÚ, SaS), Andrej Gmitter (Smer, HZDS), Pavol Gmitter (KDH, SDKÚ, SaS), Jozef Kuchta (Smer, HZDS), Miloš Dvorský (KDH, SDKÚ, SaS), Helena Leščišinová (Smer, HZDS), Veronika Marková (KDH, SDKÚ, SaS), Slavomír Krok (KDH, SDKÚ, SaS), Milan Kapec (KDH, SDKÚ, SaS), Ján Židzik (KDH, SDKÚ, SaS),Jozef Andrejuv (KDH, SDKÚ, SaS)

HUMENNÉ

primátor: Jana Vaľová (Smer, HZDS, SNS, SZ, Úsvit, SF, ND) poslanci: Andrej Semanco (Smer, HZDS, SNS), Ivan Pajtáš (Smer, HZDS, SNS), Anna Capová (Smer, HZDS, SNS), Daniel Gavulič (Smer, HZDS, SNS), Dušan Sukovský (Smer, HZDS, SNS), Michal Druga (Smer, HZDS, SNS), Ján Ferko (Smer, HZDS, SNS), Pavol Lopanič (Smer, HZDS, SNS), Alexander Fecura (Smer, HZDS, SNS), Jana Andruchová (Smer, HZDS, SNS), Peter Sinaj (nezávislý), Mária Cehelská (nezávislý), Juraj Vaňo (nezávislý), Alena Židová (nezávislý), Monika Bálintová (SDKÚ), Jozef Babják (SDKÚ), Ján Petro (SDKÚ), Michal Babín (KDH), Jozef Mocák (KDH), Michal Kurťák (KDH), Rudolf Gregorovič (nezávislý), Darina Barančíková (nezávislá), Milan Mňahončák (Náš kraj)

KEŽMAROK

primátor: Igor Šajtlava (nezávislý) poslanci: Boris Švirloch (nezávislý), Jaroslav Novotný (nezávislý), Ľudmila Rochová (nezávislý), Jozef Figlár (nezávislý), Milan Zubal (nezávislý), Sylvia Holopová (nezávislý), Igor Kredátus(nezávislý), Adriana Saturyová (nezávislý), Juraj Švedlár (nezávislý), Eleonóra Baráthová (KDH), Katarína Šišková (KDH), Jana Víznerová (KDH), Eleonóra Levická (KDH), Ján Hencel (KDH), Milan Nevlazla (KDH)

LEVOČA

primátor: Miroslav Vilkovský (Smer, HZDS, SF) poslanci: Miroslav Čurilla (KDH, SDKÚ, OKS), Peter Jeseňák (KDH, SDKÚ, OKS), Štefan Kamenický (KDH, SDKÚ, OKS), Jozef Babik (KDH, SDKÚ, OKS)Anton Drahomirecký (KDH, SDKÚ, OKS), Marián Papcun (KDH, SDKÚ, OKS), Ján Lorko (KDH, SDKÚ, OKS), Ladislav Ogurčák (KDH, SDKÚ, OKS), Jozef Cvoliga (KDH, SDKÚ, OKS), Ján Babej (KDH, SDKÚ, OKS), Jana Suráková (KDH, SDKÚ, OKS), Ľubomír Komara (Smer), Ján Ferko (Smer), Ľubomír Vira (Smer), Miroslav Vilkovský (Smer), Ľubomír Repaský (nezávislý), Miroslav Dunčko (nezávislý), Anna Kravecová (HZDS)

MEDZILABORCE

primátor:Ivan Solej (nezávislý) poslanci: Michal Buchovecký (Smer), Vladimír Baláž (KDH, Slavomír Rosinko (Smer), Ľuba Papiaková (KDH), Anton Hošák (Smer), Adrián Kaliňák (SDĽ), Mária Gajdošová (HZDS), Vlasta Kolesárová (KDH), Michal Repčík (ZRS), Vladimír Bejda (Smer), Jozef Janočko (KSS), Alexander Bober (nezávislý), Alexander Černega (Smer)

POPRAD

primátor: Anton Danko (nezávislý), poslanci: Anna Schlosserová (nezávislá), Adrián Kromka (Smer, HZD), Igor Wzoš, (SDKÚ, SaS), Jozef Švagerko nezávislý),Mária Trembáčová (SDKÚ, SaS), Mária Vojtaššáková (Smer, HZD), Dušan Nebus (nezávislý), Štefan Kubík (SDKÚ, SaS), Stanislav Baran (nezávislý), Štefan Pčola (nezávislý), Milan Baran (SDKÚ, SaS), Peter Brenišin (Smer, HZD), Estera Bohunická (SDKÚ, SaS), Milan Antaš (Smer, HZD), Jozef Beňo (SDKÚ, SaS), Alena Madzinová (SDKÚ, SaS), Marián Barilla (SDKÚ, SaS), Peter Gápa (nezávislý), Slavomír Božoň (SDKÚ, SaS)

SABINOV

primátor: Peter Molčan (Smer, SNS, HZDS) poslanci: Stanislav Palenčár (Smer, SNS), Michal Bodnár (Smer, SNS), Peter Goliáš (Smer, SNS), Jozef Čičvák (Smer, SNS), Ladislav Haluška (Smer, SNS), Ján Petija (Smer, SNS), Róbert Letkovský (Smer, SNS), MariánRychvalský (Smer, SNS), Roman Jakubiv (Smer, SNS), Jozef Miko (nezávislý), Marek Hrabčák (nezávislý), Slavomír Štoff a (nezávislý), Eva Motýľová (SDKÚ, SaS), Ladislav Tomčák (SDKÚ, SaS), Ján Fekiač (KDH), Michal Semančík (Náš kraj)

SNINA

primátor: Štefan Milovčík (nezávislý), poslanci: Erik Cap (SMER), Igor Latta (Smer), Ľubov Reháková (Smer), Zdenek Snítil (Smer), Vladislav Mika (Smer), Miroslav Balog (Smer), Jaroslav Matis (Smer), Anton Vass (KDH), Jozef Homza (KDH), Mária Kostelníková (KDH), Andrej Kulan (KDH), Jozef Savka (nezávislý), Marián Kníž (nezávislý), Daniela Galandová (nezávislý), Jaroslav Koco (nezávislý), Jaroslav Regec (SDKÚ), Vladimír Juško (SDKÚ)

STARÁ ĽUBOVŇA

primátor: Michal Biganič (nezávislý) poslanci: Marta Benková (Smer), Klaudia Satkeová (Smer), Pavel Jeleň (Smer), Pavol Gurega (KDH, SaS, SDKÚ), František Orlovský (KDH, SaS, SDKÚ), Milan Sivulka (Smer), Jana Priputníková (KDH, SaS, SDKÚ), Michal Šipoš (KDH, SaS, SDKÚ), Rudolf Žiak (Smer), Edita Oláhová (Smer), Rastislav Stašák (KDH, SaS, SDKÚ), Michal Petrilák (KDH, SaS, SDKÚ), Ľuboš Tomko (KDH, SaS, SDKÚ), Štefan Karaff a (Smer), Peter Bizovský (Smer), Milan Knapík (KDH, SaS, SDKÚ), Peter Sokol (Smer), Aleš Solár (KDH, SaS, SDKÚ), Branislav Strišovský (KDH, SaS, SDKÚ

STROPKOV

primátor: Štefan Obrimčák (Smer, HZDS, HZD) poslanci: Pavol Kačic (Smer, HZDS), Alfonz Veselý (Smer, HZDS), Viliam Mihok (Smer, HZDS), Michal Friga (Smer, HZDS), Jozef Lacko (Smer, HZDS), Jaroslav Kaščák (Smer, HZDS), Dušan Prusák (Smer, HZDS), Tibor Paňko (Smer, HZDS), Imrich Makó (Smer, HZDS), Vladimír Ivanko (nezávislý), Terézia Potomová (nezávislý), Michal Sykora (nezávislý), Milan Pavúk (nezávislý), Gabrial Maruščáková (SDKÚ, KDH), Ondrej Brendza (SDKÚ, KDH), Martin Jakubov (SDKÚ, KDH)

SVIDNÍK

primátor: Ján Holodňák (nezávislý) poslanci: Vladimír Kaliňák (SDKÚ, KDH), Cyril Dudáš (SNS), Jozef Poperník (nezávislý), František Kruľ (Smer, HZDS), Štefan Čarný (nezávislý), Viktor Varchola (nezávislý), Ján Vook (nezávislý),Vladislav Sluk (Smer, HZDS), Adrian Labun (Smer, HZDS), Viliam Revický (nezávislý), Ján Grega (nezávislý), Eva Homzová (Smer, HZDS), Miron Mikita (nezávislý), Kamil Beňko (nezávislý), Ján Haľko (Smer, HZDS), Andrej Tyč (nezávislý)

VRANOV NAD TOPĽOU

primátor: Ján Ragan (nerzávislý) poslanci: Pavol Molčan (Smer), Ján Uhlík (Smer), Štefan Topľanský (Smer), Ľubomír Lukič (Smer), Peter Štefanko (Smer), Marián Smolák (Smer), Dušan Molek (Smer), Marián Gešper (Smer), Vladimír Janošo (Smer), Milan Tkáč (nezávislý), Eva Lenková (nezávislý), Lýdia Ondrušová (nezávislá), Ján Lapčák (nezávislý), Igor Šesták (nezávislý), Ľubomír Pidaný (nezávislý), Michal Mudrák (KDH), Miron Blaščák (KDH), Marek Fedor (KDH), Emília Antolíková (KDH), Martin Strmeň (KDH), Igor Čačko (SDKÚ, SaS), Marek Molčan (SDKÚ, SaS), Igor Pribula (SDKÚ, SaS)

PREŠOV

primátor: Pavel Hagyari (nezávislý) poslanci: Milan Laca (Smer), Katarína Ďurčanská (nezávislá), Michal Kaliňák (Smer), Karol Kyslan ml. (SaS), Svetlana Pavlovičová (Smer), Mikuláš Komanický (Smer), Helena Zamborská (nezávislá), René Pucher (nezávislý), Richard Drutarovský (SaS), Miroslav Lukáč (Smer), Martin Lipka (nezávislý), Peter Klein (nezávislý), Marta Kollárová (nezávislá), Mária Čížiková (SDKÚ), Janette Langová (SaS), Stanislav Grega (SDKÚ), Ivan Benko (nezávislý), Viktor Tkačík (KDH), Ľudovít Malaga (nezávislý), Stanislav Ferenc (KDH), Peter Krajňák ml. (Most), Miroslav Benko (Smer), Daniela Mrouahová (nezávislá), Igor Andrejčák (Smer), Rudolf Dupkala ml. (nezávislý), Alexander Ernst (Smer), Štefánia Andraščíková (nezávislá), Stanislav Kahanec (KDH), Vasiľ Janko (SDKÚ), Peter Haas (nezávislý), Andrea Turčanová (KDH)

Trenčiansky kraj

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

primátor: Marián Chovanec (nezávislý) poslanci: Richard Makýš (Smer), Miroslav Nagy (Smer), Mária Hajšová (Smer), Ladislav Kšiňan (SDKÚ, KDH, SaS), Rudolfa Novotná (nezávislá), Naďa Ondrejková (Smer), Anna Urbančoková (Smer), MariánChovanec (nezávislý), Ľuboš Ševčík (Smer), Peter Bulík (nezávislý), Elena Kalačová (Smer), Dušan Holbay (Smer), Jozef Farkaš (Smer), Iveta Machová (Smer), Zuzana Rýdziová (SDKÚ, KDH, SaS), Milan Igaz (HZDS), Ľudevít Znášik (SDĽ), Mária Peťovská (Smer), Juraj Pastorek (SDKÚ, KDH, SaS)

ILAVA

primátor: Štefan Daško (nezávislý) poslanci: Ľudmila Haasová (Smer), Ľudmila Hujová (SDKÚ), Peter Mišík (Smer), Martin Batla (Smer), Gabriela Šlesaríková (SZ), Vladimír Bagin (SNS, HZDS), Milan Jašurek (Smer), Pavol Šupák (Smer), Etela Eglyová (Smer), Jozef Toman (nezávislý), Milan Porubčan (Smer), Ivan Ferech (SZ), Anton Bajzík (SDKÚ)

MYJAVA

primátor: Pavel Halabrin (nezávislý) poslanci: Elena Vránová (nezávislá), Jaroslav Kulíšek (Smer), Peter Valúch (nezávislý), Alžbeta Smetanová (nezávislá), Milan Mokoš (nezávislý), Martin Mareček (nezávislý), Viera Feriancová (nezávislá), Jaroslav Krč – Šebera (nezávislý), Milan Duga (nezávislý), Danica Holičová (nezávislá), Jozef Markovič (SDKÚ, KDH, SaS), Marián Cáfal (nezávislý), Eva Čmelová (nezávislá), Branislav Havlík (nezávislý), Pavol Talčík (nezávislý), Emília Maniačková (nezávislá), Stanislav Tomič (nezávislý), Viera Dugová (Smer), Eva Gálová (Smer)

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

primátor: Jozef Trstenský (nezávislý) poslanci: Viera Vienerová (HZDS), Anna Malovcová (SDKÚ, SaS), Juraj Kazda (nezávislý), Marián Mora (HZDS), Tatiana Skovajsová (Smer), Alexander Koreň (HZDS), Ján Kincel (HZDS), Dušan Ulahel (SDKÚ, SaS), Kvetoslava Hejbalová (Smer), Miroslav Hrách (SDKÚ, SaS), Eva Jurčová (Smer), Patrícia Maráková (Smer), Peter Jakovlev (SDKÚ, SaS), Miloš Klčo (SDKÚ, SaS), Tatiana Zajoncová (Smer), Marián Topolčány (Smer), Pavol Zábavčík (Smer), Ľubomír Karaba (SDKÚ, SaS), Milan Pašmík (HZDS), Zuzana Mastráková (HZDS), Peter Košnár (SDKÚ, SaS), Jana Šteklerová (HZDS), Ján Bielik (KDH), Ján Pavlovič (HZDS), Ján Pavlíček (HZDS)

PARTIZÁNSKE

primátor: Jozef Božík (HZDS, S.O.S., SDĽ) poslanci: Helena Kúdelová(Smer), Ľubica Guštarová (Smer), Jozef Václav (Smer), Juraj Krasula (nezávislý), Jiří Foks (Smer), Vladimír Karásek (Smer), Ľubomír Popluhár (nezávislý), Jozef Božik (HZDS), Mária Jančová (Smer), Jaroslav Palatický (Smer), Ľudovít Kamien (SOS), Mária Hazuchová (nezávislá), Jozef Zajac (Smer), Mária Znášiková (Smer), Jozef Tkáč (SDKÚ, SaS, KDH), Sergej Talár (nezávislý), Rudolf Ivanovič (Smer), Vladimír Ladziansky (Smer), Martin Savara (SDĽ), Tomáš Merašický (SDKÚ, SaS, KDH), Ľubomír Fiksel (SDKÚ, SaS, KDH), Erich Dvonč (Smer), Miroslav Kohút (SDKÚ, SaS, KDH), Jozef Ondruška (Smer), Iveta Matejová (Smer)

POVAŽSKÁ BYSTRICA

primátor: Karol Janas (Smer, KDH, SDKÚ) poslanci: Ľubomír Kubovič (Smer, KDH, SDKÚ), Katarína Drevenáková (Smer, KDH, SDKÚ), Katarína Beranová (nezávislá), František Martaus (Smer, KDH, SDKÚ), Katarína Gregušová (SNS), Rudolf Karas (nezávislý), Stanislav Kardoš (Smer, KDH, SDKÚ), Juraj Smatana (Zmena zdola, DÚS), Terézia Sárincová (Smer, KDH, SDKÚ), Jozef Keruľ (nezávislý), František Matušík (nezávislý), Marta Kavecká (Smer, KDH, SDKÚ), Juraj Pekár (Smer, KDH, SDKÚ), Jana Varhaníková (nezávislá), Marcel Péli (Smer, KDH, SDKÚ), Pavol Jurčík (nezávislý), Igor Steiner (Smer, KDH, SDKÚ), Milada Belásová (SNS), Marián Sopčák (Smer, KDH, SDKÚ), Vladimír Karásek (Smer, KDH, SDKÚ), Ivan Letko (nezávislý), Tibor Fusko (Smer, KDH, SDKÚ), Jozef Sovík (nezávislý), Ján Panák (Smer, KDH, SDKÚ), Ján Kunovský (nezávislý)

PRIEVIDZA

primátor: Katarína Macháčková (nezávislá) poslanci: Roman Gonda (nezávislý), Július Urik (Smer, SNS), Gabriel Čauder (Smer, SNS), Peter Petráš (nezávislý), Jaroslav Cigaňák (SDKÚ, HZDS, KDH, SDĽ, SOS), Ľuboš Maxima (nezávislý), Vladimír Petráš (Smer, SNS), Jozef Polorecký (nezávislý), Helena Dadíková (nezávislá), Marián Jakubis (Smer, SNS), Ján Šlapák (Smer, SNS), Roman Hlaváč (Smer, SNS), Anton Bakyta (nezávislý), Petra Kobetičová (Smer, SNS), Martin Bugár (nezávislý), Ružena Dlábiková (Smer, SNS), Gabriel Šimko (SDKÚ, HZDS,KDH, SDĽ, SOS), Branislav Bucák (nezávislý), Ľubomír Vida (SDKÚ, HZDS,KDH, SDĽ, SOS), Marcel Dobrovodský (nezávislý), Pavel Takáč (nezávislý), Peter Petriska (Smer, SNS), Silvia Hrnková (nezávislá),Michal Dobiaš (SDKÚ, HZDS,KDH, SDĽ, SOS), Dušan Magdin (Smer, SNS), Eleonóra Porubcová (SDKÚ, HZDS,KDH, SDĽ, SOS), Katarína Vráblová (nezávislá), Richar Takáč (Smer, SNS), Juraj Ohradzanský (nezávislý), Katarína Čičmancová (SDKÚ, HZDS,KDH, SDĽ, SOS), Martin Drozd (nezávislý)

PÚCHOV

primátor: Marián Michalec (nezávislý) poslanci: Pavol Šponiar (nezávislý), Peter Prešnajder (nezávislý), Anna Janíková (nezávislá), Viliam Bršiak (nezávislý), Eva Kvocerová (nezávislý), Irena Kováčiková (nezávislá), Juraj Hupka (nezávislý), Miroslav Kubičár (nezávislý), Jarmila Andreánska (nezávislá), Radoslav Varga (nezávislý), Hedviga Šulcová (nezávislá), Peter Bilik (nezávislý), Rudolf Marman (nezávislý), Ivan Zahradový (nezávislý), Ján Riško (nezávislý), Cyril Crkoň (SDKÚ, KDH, Smer), Peter Divinský (SDKÚ, KDH, Smer), Milan Trník (ZRS), Ján Poliach (SDKÚ, KDH, Smer)

TRENČÍN

primátor: Richard Rybníček (nezávislý s podporou Smeru a SaS) poslanci: Ján Kanaba (Smer), Oto Barborák (Smer), Emil Košút (Smer), Michal Urbánek (SDKÚ, Most – Híd), Pavol Kubečka (Smer), Daniel Beníček (Smer), Patrik Žák (nezávislý), Ján Babič (nezávislý), Stanislav Pastva (Smer), Peter Gašparovič (Smer), Branislav Zubričaňák (SDKÚ, Most – Híd), Eduard Hartman (SNS), Milan Kováčik (Smer), Leo Kužela (nezávislý), Dušan Paška (nezávislý), Renáta Kaščáková (SaS), František Koronczi (Smer), Vladimír Gavenda (Smer), Róber Lifk a (Paliho Kapurková, veselá politická strana), Rastislav Kudla (Smer), Mário Krist (Smer), Tomáš Vaňo (KDH, HZDS), Martin Barčák (nezávislý), Ladislav Pavlík (Smer), Patrik Burian (KDH, HZDS)

Trnavský kraj

DUNAJSKÁ STREDA

primátor: Zoltán Hájos (SMK) poslanci: Gabriel Hulkó (SMK), László Szabó (SMK), Attila Karaff a (SMK), Zoltán Bugár (SMK), Pál Keszegh (SMK), Szabolcs Hodosy (SMK), László Garay (SMK), Ferenc Andrássy (SMK), György Puha (SMK), Juraj Kanovits (SMK), Juraj Bugár (SMK), Eva Bognárová (SMK), Kinga Horváth (Most),Dana Habánová (Most) Ferenc Ambrovics (Most), Ladislav Bachman (Most), Marian Ravasz, (Most), Gabriella Jerábik (Most), Rudolf Érsek (Most), Vendelín Benkóczki (Most), Alexander Dakó (Most), Zsolt Bindics, (Most), Miroslav Gašpar, (Most), Ágota Antal (nezávislý)

GALANTA

primátor: Ladislav Maťašovský (nezávislý) poslanci: Ján Špánik (SDKÚ, SMK, KDH), László Biró (SDKÚ, SMK, KDH), Peter Závodský (SDKÚ, SMK, KDH), Helena Kertészová (SDKÚ, SMK, KDH), Zoltán Horváth (SDKÚ, SMK, KDH), László Benkovics (SDKÚ, SMK, KDH), Zsolt Barczi (SDKÚ, SMK, KDH), Jozef Keppert (SDKÚ, SMK, KDH), Katalin Vanya (Most), Richard Šmaljak (Most), Dezider Horváth (MOST – HÍD), Peter Černý (nezávislý), Fridrich Psota (nezávislý), Peter Kolek (nezávislý), Jozef Vígh (nezávislý), Ladislav Fekete (nezávislý), Milan Bičan (nezávislý), Iveta Michaliková (nezávislý), Zsolt Takáč (nezávislý)

HLOHOVEC

primátor: Peter Dvoran (KDH, SDKÚ, Smer) poslanci: Peter Slovák (KDH), Ján Libant (KDH), Ján Bedeč (KDH), Jozef Hviezdarek (KDH), Roman Drgoň (KDH), Peter Dvoran (KDH), Martin Balla (KDH), Miroslav Dzurech (KDH), Ján Tassy (Smer), Jozef Behul (Smer), Emil Kuruc (Smer), Elena Ďurišová (Smer), Alžbeta Lekárová (Smer), Ján Dlhopolček (HZDS, SNS), Milan Domaracký (HZDS, SNS), Miroslav Začko (HZDS, SNS), Miroslav Bobák (nezávislý), Juraj Šiška (nezávislý), Miloslav Drgoň (nezávislý), Juraj Salcman (nezávislý), Patrik Voltmann (nezávislý), Oliver Pestún (nezávislý), Silvia Rybnikárová (nezávislý)

PIEŠŤANY

primátor: Remo Cicutto (nezávislý) poslanci: Miloš Tamajka (Smer), Ján Ranostaj (Smer), Milan Gajdoš (Smer, Mária Beňová (Smer), Milan Máček (Smer), Eva Kolláriková (Smer), Jozef Chudý (Smer), Igor Nicák (Smer), Ján Štefk a (Smer), Pavol Tapušík (SDKÚ, KDH, Most), Timotej Miština (SDKÚ, KDH, Most), Iveta Babičová (SDKÚ, KDH, Most), Jana Bartošová (SDKÚ, KDH, Most), Eva Wernerová (nezávislý), Helena Kiššová (nezávislý), Jozef Malík (nezávislý), Juraj Brna (nezávislý), Marián Urbánek (nezávislý), Jozef Beňačka (nezávislý), RemoCicutto (nezávislý), Martin Cifra (nezávislý), Martin Valo (nezávislý), Marián Dubovský (nezávislý), Eliška Gocká (nezávislý), Ján Šmída (nezávislý)

SENICA

primátor: Ľubomír Parízek (nezávislý) poslanci: Jozef Švec (KDH, SaS, SDKÚ), Marián Žúrek (KDH, SaS, SDKÚ), Dagmar Moravanská (KDH, SaS, SDKÚ), Anton Cibula (KDH, SaS, SDKÚ), Stanislava Halašová (KDH, SaS, SDKÚ), Štefan Mikula (KDH, SaS, SDKÚ), Roman Sova (KDH, SaS, SDKÚ), Ľubica Vyletelová (KDH, SaS, SDKÚ), Tatiana Blažková, (KDH, SaS, SDKÚ), Emília Wágnerová (Smer), Ľubomír Béreš (Smer), Miloš Blaško (Smer), Jozef Krajčovič (Smer), Ondrej Krajči (Smer), Ľubica Krištofová (SZS, Most, ND), Ľubomír Miča (SZS, Most, ND), Peter Pastucha (nezávislý), Ferdinand Beňa (nezávislý), Jana Timeková (nezávislý), Peter Hutta (nezávislý), Jozef Gembeš (nezávislý), Martin Lidaj (nezávislý), Branislav Grimm (nezávislý), Jaroslav Kaščák (nezávislý), Zuzana Ťulák Krčmáriková (nezávislý)

SKALICA

primátor: Stanislav Chovanec (nezávislý) poslanci: Michal Srholec (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Pavol Bujala (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Lukáš Tisoň (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Peter Somorovský, (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Roman Zahradník (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), František Štefanec (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Daniel Vidovič, (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), František Kadlečík (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Milan Roman (KDH, Most, OKDS, SDKÚ), Juraj Čunderlík (Smer), Vladimír Kvaltín (Smer), Jozef Jurovatý (Smer), Peter Pagáč (SZS), Ľudovít Barát (nezávislý), Peter Bartoš (nezávislý), Ľudovít Košík (nezávislý), Peter Košík (nezávislý), Júlia Horváthová (nezávislý), Alexander Tóth (nezávislý)

TRNAVA

primátor: Vladimír Butko (KDH) poslanci: Eva Zatková (Smer, HZD, HZDS, ND), Katarína Jelačičová (Smer, HZD, HZDS, ND), Kvetoslava Tibenská (Smer, HZD, HZDS, ND), Jozef Adamec (Smer, HZD, HZDS, ND), Marcel Behro (Smer, HZD, HZDS, ND), Peter Náhlik (Smer, HZD, HZDS, ND), Peter Benčat (Smer, HZD, HZDS, ND), Peter Pacalaj (Smer, HZD, HZDS, ND), Štefan Krištofík(Smer, HZD, HZDS, ND), Angela Štefániková (Smer, HZD, HZDS, ND), Štefan Dvorský (Smer, HZD, HZDS, ND), Augustín Hambálek (Smer, HZD, HZDS, ND), Katarína Baničová (Smer, HZD, HZDS, ND), Marta Gubrická (Smer, HZD, HZDS, ND), Jozef Čavojský (Smer, HZD, HZDS, ND), Marián Rozložník (Smer, HZD, HZDS, ND), Miloš Krištofík (Smer, HZD, HZDS, ND), Štefan Bošnák (KDH), Branislav Kramár (KDH), Ján Žitňanský, (KDH), Blažena Královičová, (KDH), Milan Paulini, (KDH), Jozef Alchus, (KDH), Gabriel Pavelek, (KDH), Agnesa Petková, (KDH), Jozef Pobiecký (SDKÚ, SaS), Martin Viskupič (SDKÚ, SaS), Matej Lančarič (nezávislý), Jana Fridrichová (nezávislá), Veronika Gašparíková (nezávislá), Bystrík Stanko (nezávislý)

Žilinský kraj

BYTČA

primátor: Miroslav Minárčik (Smer) poslanci: Alžbeta Kramarová (nezávislá), Miloš Greguš (nezávislý), Stanislav Struhál (nezávislý), Vladimír Tvrdý (Smer), Ivan Kostelný (nezávislý), Peter Bologa (nezávislý), Štefan Bučo (nezávislý), Branislav Chúpek (nezávislý), Michal Školek (nezávislý), Martin Petrus (nezávislý), Milan Zátek (SDKÚ, KDH), Ján Melocík (nezávislý), Miroslav Frolo (ĽS–HZDS, SDĽ), Július Lovás (nezávislý), Július Kozák (Smer), Ľubomír Hrobárik (nezávislý), Peter Solčanský (nezávislý)

ČADCA

primátor: Milan Gura (KDH, SDKÚ, SaS) poslanci: Ján Macura (nezávislý), Eduard Gábriš (OKS), Jozef Pajer (SDKÚ, SaS), František Prívara (KDH), Pavol Štrba (SZS), Peter Laš (SDKÚ, SaS), František Kučák (nezávislý), Peter Glasnák (nezávislý), Anna Korduliaková (SOS), Mária Blendovská (KDH), Jozef Kožák (SDKÚ, SaS), Martin Klimek (KDH), Milan Liščák (Smer), Jozef Vražel (HZDS), Jozef Marec (SNS), Jozef Kanaba (Smer), Michal Duraj (SDKÚ, SaS), Jana Krkošková (nezávislá), Rudolf Cyprich (nezávislý), Marián Fúrik (nezávislý), Jaroslav Velička (SZS), Vladimír Malík (SNS), Viera Strýčková (nezávislá), Oľga Kostková (SNS), Rastislav Kaličák (nezávislý)

DOLNÝ KUBÍN

primátor: Roman Matejov (SDKÚ, KDH, SaS) poslanci: Pavol Heško (nezávislý), Pavol Halaša (Smer), Juraj Jonák (SDKÚ), Ľudovít Behula (KDH), Ján Šimún (SDKÚ), Vladimír Kubišta (SDKÚ), Juraj Štefák (SDKÚ), Ľubomír Bláha (Smer), Anton Krákorník (Smer), Ján Raclavský (SDKÚ), Gustáv Turčina (SDKÚ), Metod Kulich (KDH), Eva Hrudová (SDKÚ), Peter Šulej (SDKÚ), Alena Skirčáková (Smer), Juliana Gregová (KDH), Ľubomír Záň (Smer), Zdena Poracká (nezávislá), Matúš Lakoštík (KDH)

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO

primátor: Ján Hartel (nezávislý) poslanci: Dušan Mičian (SNS), Vavrin Randa (Smer), Marcel Chládek (nezávislý), Andrea Ondreášová (nezávislá), Ivan Poláček (nezávislý), Milan Slivka (nezávislý), Vladimír Macášek (Smer), Igor Behúň (nezávislý), Štefan Kuba (HZDS), Janka Drexlerová (nezávislá), Daniel Bandura (SDKÚ), Ľubomír Golis (Smer, Vladimír Ochodničan (Smer), Igor Ševec (SDKÚ), Miloslav Suchánek (nezávislý), Ľubomír Ježo (nezávislý), Milan Očko (nezávislý), Jana Svrčková (nezávislá), Eva Hollá (nezávislá)

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

primátor: Alexander Slafk ovský (SDKÚ, SaS, KDH, OKS) poslanci: Oldřich Drahovzal (Smer, SNS, HZDS), Roman Mojžiš (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Vincent Kultán (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Vladimír Rengevič (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Ján Blcháč (Smer, SNS, HZDS), Marta Voštináková (Smer, SNS, HZDS), Lucia Cukerová (Smer, SNS, HZDS), Peter Cibák (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Alžbeta Smiešna (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Pavel Bobák (Smer, SNS, HZDS), Vladimír Stankoviansky (Smer, SNS, HZDS), Jaroslav Barok (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Miroslav Boďa (Smer, SNS, HZDS), Dušan Vinčur (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Rudolf Urbanovič (Smer, SNS, HZDS), Jaroslav Čefo (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Martin Krajčí (nezávislý), Milan Kružliak (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Jozef Repaský (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Soňa Čupková (Smer, SNS, HZDS), Štefan Ganoczy (Smer, SNS, HZDS), Jozef Bobák (nezávislý), Milan Trnovský (SDKÚ, SaS, KDH, OKS), Ján Droppa (nezávislý), Jozef Gonda (SDKÚ, SaS, KDH, OKS)

MARTIN

primátor: Andrej Hrnčiar (nezávislý) poslanci: Katarína Adamicová (SaS, SDKÚ, OKS), Martin Lechan (nezávislý), Tatiána Červeňová (nezávislá), Imrich Žigo (SaS, SDKÚ, OKS), Marína Galová (nezávislá), Jozef Bernát (SaS, SDKÚ, OKS), Martin Kalnický (nezávislý), Bruno Horecký (nezávislý), Alexander Lilge (Smer), Igor Homola (nezávislý), Peter Haščík (nezávislý), Ján Zuberec (nezávislý), Zita Sekerková (nezávislá), Martin Sukup (SaS, SDKÚ, OKS), Juraj Mikula (SaS, SDKÚ, OKS), Dušan Kubička (nezávislý), Tibor Adamko (nezávislý), Zuzana Dobríková (nezávislá), Peter Kašuba (nezávislý), Peter Vons (nezávislý), Ľubomír Vaňko (nezávislý), Stanislav Thomka (SaS, SDKÚ, OKS), Ľubomír Sýkora (Smer), Tomáš Zanovit (SNS), Peter Török (nezávislý), Peter Matejka (nezávislý), Peter Sovík (nezávislý), Marián Fedor (Smer), Milan Malík (nezávislý), Peter Špaňo (nezávislý), Rudolf Kollár (nezávislý)

NÁMESTOVO

primátor: Ján Kandera (Smer, KDH) poslanci: Rastislav Zanovit (nezávislý), Štefan Blahút (Smer), Peter Bolek (SDKÚ), Jozef Borovjak (KDH), Tibor Kita (nezávislý), Eduard Dunčič (nezávislý), Ján Kozoň (nezávislý), Martin Jankuliak (nezávislý), Marián Melišík (nezávislý), Marián Čiernik (KDH), Tomáš Kucharík (SNS), Anton Ťapák (Smer), Ferdinand Bolibruch (nezávislý)

RUŽOMBEROK

primátor: Ján Pavlík (nezávislý) poslanci: Vojtech Macko (nezávislý), Vladimír Lajčiak (nezávislý), Anna Šanobová (KDH), Adriána Trangošová (nezávislá), Ľubomír Kubáň (nezávislý), Ladislav Valent (Smer), Peter Slašťan (KDH), Ján Bednárik (KDH), Miroslav Zuberec (nezávislý), Jana Halušková (Smer), Marián Hatala (KDH), Juraj Čech (Smer), Juraj Kurňavka (nezávislý), Ladislav Kendera (nezávislý), Martin Motyka (KDH), Michal Slašťan (KDH), Ivan Rončák (KDS), Stanislav Bella (KDH), Miroslav Kerdík (nezávislý), Martin Alušic (OKS), Pavel Šípoš (KDH), Mária Kramárová (Smer), Ľubomír Bakoš (KDH), Pavol Fischer (SDKÚ, SaS ), Martina Camberová (Smer)

TURČIANSKE TEPLICE

primátor: Michal Sygút (nezávislý) poslanci: Alena Nemcová (Smer), Ján Škorvánek (nezávislý), Pavol Hanko (KSS), Peter Maruna (SDKÚ, KDH), Marta Máliková (nezávislá), Miroslav Tribulík (nezávislý), Ján Frlička (nezávislý), Pavol Hnila (Most–Híd), Ľudovít Nemčič (nezávislý), František Repáň (nezávislý), Jozef Sudor (nezávislý), Igor Hus (nezávislý), Vladimír Kleskeň (nezávislý)

TVRDOŠÍN

primátor: Ivan Šaško (SNS, Smer) poslanci: Vlasta Jančeková (nezávislá), Ján Gonda (nezávislý), Dušan Šoltés (nezávislý), Miroslav Gabara (Smer), Ján Jelenčík (nezávislý), Stanislav Fukas (SNS), Jozef Belopotočan (nezávislý), Milan Kuriak (nezávislý), Roman Mojš (SaS), Erik Gandi (nezávislý), Anna Medvecká (nezávislá), Milan Kováč (SNS), Magdaléna Lucká (nezávislá)

ŽILINA

primátor: Igor Choma (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD) poslanci: Juraj Popluhár (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Peter Bačinský (SDKÚ), Robert Ficek (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Anton Šulík (SDKÚ), Slavomíra Brezovská (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Štefan Pieš (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Peter Ničík (KDH, SaS, Most, OKS), Peter Fiabáne (SDKÚ), Dušan Maňák (EDS), Jozef Badžgoň (KDH, SaS, Most, OKS), Jozef Hudcovský (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Radoslav Židek (nezávislý), Ladislav Čellár (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Jaroslav Gažo (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Branislav Bačík (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Patrik Groma (nezávislý), Igor Liška (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Štefan Zelník (SNS), Róbert Kašša (nezávislý), Bohumil Kostolný (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Gabriela Hamalová (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Ján Ničík (SDKÚ), Marian Janušek (SNS), Stanislav Žilinčík (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Jozef Štrba (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Pavol Marček (nezávislý), František Kosa (Smer, Strana zelených, HZDS, HZD), Ľubomír Bažík (KDH, SaS, Most– Híd, OKS), Ján Puček (SDKÚ), Anna Smikoňová (nezávislá), Rastislav Johanes (nezávislý)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alexander ErnstAndrea TurčanováAndrej GmitterAndrej HrnčiarAnton DankoDušan ČaplovičDušan PekárEleonóra PorubcováIgor ChomaIvan ČernajIvan ŠvejnaIvo NesrovnalJán BlcháčJán BudajJán ĎurovčíkJán GreššoJán SüliJán VolnýJana VaľováJarmila Tvrdájozef adamecJozef BožikJozef CvoligaJozef DvončJozef HaleckýJozef OndrejkaJozef ŠimkoJozef ŠvagerkoJozef UhlerJuraj BačaKatarína AugustiničKatarína MacháčkováLadislav LazárLadislav MaťašovskýLenka BalkovičováĽubica LaššákováĽubomír ParízekMarek KažimírMarek VargovčákMarián GreksaMartin BorguľaMichal KaliňákMichal SýkoraMilan FtáčnikMiroslav VilkovskýOtto BrixiPavel HagyariPeter AntalPeter BartošPeter FiabánePeter GogolaPeter GoliašPeter LednárPeter NagyPeter NáhlikPeter OsuskýPeter PetrášPeter PilinskýPeter TóthRadoslav VazanRadoslav ŽidekRemo CicuttoRenáta KaščákováRenáta KolenčíkováRené PucherRichard DemovičRichard RašiRichard RybníčekRobert KaliňákRóbert PuciSlavomír DrozdStanislav KahanecŠtefan KubíkŠtefan ŠtefekŠtefan ZelníkViera DubačováVladimír ButkoVladimír LuptákZuzana Čaputová