Zoznam všetkých zvolených primátorov a starostov T - Z

Komunálky
Foto: SITA/Michal Svítok

Starostovia a primátori miest a obcí SR

Obec Volebná účasť Víťaz Koalícia/strana

T

Tachty 46,71 Július Molnár MOST – HÍD

Tajná 85,89 Gabriela Šplehová SDKÚ-DS,KDH,SaS

Tajov 69,16 Ladislav Surovčík SMER,MOST- HÍD

Ťapešovo 52,92 Pavol Bugaj SMER,ĽSHZDS,SNS

Tarnov 40,43 Marián Reviľak SMER

Tašuľa 30,43 Milan Hrešo SDKÚ-DS

Tatranská Javorina 76,3 Dušan Lacko NEKA

Tehla 65,9 Ivan Žigrai ĽS-HZDS,MOST – HÍD

Tekolďany 83,46 Alena Rolincová KDH

Tekovská Breznica 70,8 Jozef Dolinaj SMER,ĽS-HZDS,KDH

Tekovské Lužany 58,9 Marián Kotora SMKMKP, SDKÚ-DS,SaS

Tekovské Nemce 60,59 Erika Valkovičová SMER

Tekovský Hrádok 46,68 Vojtech Ožvald NEKA

Telgárt 52,29 Mária Knižková SMER

Telince 59,35 Norbert Kiss KDH

Temeš 66,97 Oľga Fakanová SMER

Teplička 69,29 Ladislav Koňak ĽSHZDS,SMER,SNS

Teplička nad Váhom 61,31 Viliam Mrázik KDH

Tepličky 81,46 Miroslav Veľký SMER,SNS

Teplý Vrch 69,78 Jana Janšová SDKÚ-DS

Terany 72,87 Iveta Gajdošová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS

Terchová 50,34 Viktor Vallo SDKÚ-DS,SNS,SMER,ĽS-HZDS,KDH

Teriakovce 70,88 Miroslav Angelovič SMER

Terňa 77,44 Juraj Senderák SDKÚ-DS,KDH

Tesáre 77,72 Daniel Bago KDH

Tesárske Mlyňany 66,15 Štefan Valkovič NEKA

Tešedíkovo 61,02 Gyula Borsányi SMK-MKP

Tibava 74,88 Stanislav Zubaj SMER

Tichý Potok 71,94 Ľubica Džugánová KDH

Timoradza 73,52 Iveta Šebeňová SMER

Tisinec 65 Jozef Kačmár SMER,MOST – HÍD

Tisovec 55,17 Peter Mináč SMER

Tlmače 55,45 Július Bizoň SMER

Točnica 69,11 Mária Salajová NEKA

Tokajík 56,04 Jana Medvecová SMER

Tomášikovo 77,25 Zoltán Horváth MOST – HÍD

Tomášov 64,87 Jozef Szalay NEKA

Tomášovce 68,41 Ján Mičuda SMER

Tomášovce 90,47 Vojtech Gyurán MOST- HÍD

Topoľa 75,17 Anna Chomová SMER

Topoľčany 31,11 Peter Baláž SMER,SNS

Topoľčianky 46,87 Juraj Mesko SMER

Topoľnica 66,47 Zoltán Szilvási NEKA

Topoľníky 73,46 László Bacsó SMK-MKP

Topoľovka 75,43 Štefan Ladičkovský ĽSHZDS, SMER,SNS

Toporec 49,02 Jozef Potanko SDKÚ-DS

Tornaľa 54,24 Anna Szögedi SMK-MKP

Torysa 63,59 Jozef Stedina NEKA

Torysky 44,44 Ján Čarák SMER

Tovarné 68,14 Kvetoslava Mižáková NEKA

Tovarnianska Polianka 68,88 Marián Kerčák ĽS-HZDS,SMER

Tovarníky 68,11 Marián Nováčik NEKA

Tôň 71,23 Imrich Bugár NEKA

Trakovice 67,6 Ľudovít Tolarovič NEKA

Trávnica 46,24 Emil Ivan NEKA

Trávnik 77,34 Emil Kardos NEKA

Trebatice 58,82 Juraj Valo NEKA

Trebejov 71,51 Štefánia Cibuľáková SDKÚ-DS

Trebeľovce 42,57 Štefan Šulek NEKA

Trebichava 84,61 Iveta Hanková SMER

Trebišov 48,41 Marián Kolesár NEKA

Trebostovo 76,47 Ivan Trimaj SMER

Trebušovce 83,73 Erika Sásová MOST – HÍD

Trenč 64,06 Mária Bednárová SDKÚ-DS

Trenčianska Teplá 46,39 Milan Berec

SMER,KDH

Trenčianska Turná 55,69 Peter Mikula KDH

Trenčianske Bohuslavice 63,75 Bibiana Naďová SDKÚ-DS

Trenčianske Jastrabie 68,91 Zdeněk Frývaldský NEKA

Trenčianske Mitice 64,77 Dušan Rozemberg ĽS-HZDS

Trenčianske Stankovce 50,98 Eva Beňovičová ĽS-HZDS

Trenčianske Teplice 50,08 Štefan Škultéty SDKÚ-DS,KDH,SaS

Trenčín 44,88 Richard Rybníček NEKA

Trhová Hradská 74,32 Roland Zsoldos NEKA

Trhovište 57,86 Róbert Koba SMER,SDKÚ-DS

Trnava 29,35 Vladimír Butko KDH

Trnavá Hora 64,43 Ján Harman NEKA

Trnava pri Laborci 70,41 Ignác Štefanič ĽSHZDS

Trnávka 70,86 Imre Tóth NEKA

Trnávka 73,42 Martina Polčová SMER

Tŕnie 75,39 Július Murín SMER

Trnkov 88,82 Jiří Ballarin NEKA

Trnovec 39,92 Jozef Kotvan KDH

Trnovec nad Váhom 58,74 Ján Hrabovský NEKA

Trnovo 82,74 Ján Lukáč NEKA

Tročany 83,07 František Čulák NEKA

Trpín 72,72 Miroslav Melaga SDKÚ-DS

Trsťany 58,45 Nataša Masaryková SMER

Trstená 58,78 Jozef Ďubjak SMER

Trstená na Ostrove 64,51 Helena Lelkesová NEKA

Trstené 51,39 Anna Naďová SDKÚ-DS

Trstené pri Hornáde 54,06 Božena Letková SDKÚ-DS

Trstice 66,11 František Juhos MOST – HÍD

Trstín 63,65 Marta Genčúrová NEKA

Tuhár 78,28 Peter Čeman SMER,ĽSHZDS, KDH

Tuhrina 80,53 Ján Varga NEKA

Tuchyňa 75,31 Eva Hejduková ĽS-HZDS

Tulčík 74,56 Janka Šoltésová NEKA

Tupá 74,89 Jozef Hárik NEKA

Turá 76,44 Jozef Bogár MOST – HÍD

Turany 55,63 Miroslav Blahušiak SMER

Turany nad Ondavou 74,62 Viera Pundžáková SMER

Turcovce 79,69 Cyril Vasiľ SMER

Turček 65,3 Oľga Wagnerová NEKA

Turčianky 49,61 Eva Dragulová SMER

Turčianska Štiavnička 42,06 Peter Očka SDKÚ-DS

Turčianske Jaseno 43,81 Janka Jesenská NEKA

Turčianske Kľačany 50,73 Miroslav Lamoš NEKA

Turčianske Teplice 67,18 Michal Sygút NEKA

Turčiansky Ďur 46,3 Ivan Bakoš NEKA

Turčiansky Peter 70,32 Ondrej Výbošťok NEKA

Turčok 75,91 Tatiana Belánová ĽSHZDS, SMER

Turecká 57,93 Ivan Janovec SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH

Tureň 73,68 Štefan Čermák SDKÚ-DS,MOST – HÍD

Turie 65,83 Miroslav Chovanec ĽS-HZDS

Turík 73,48 Stanislav Krakovský NEKA

Turňa nad Bodvou 54,7 Pavol Molnár SMKMKP

Turnianska Nová Ves 80,51 Albert Bodnár SMK-MKP

Turová 76,13 Jana Jarotová NEKA

Turzovka 57,37 Miroslav Rejda NEKA

Tušice 67,67 Ján Záhorský SDKÚ-DS

Tušická Nová Ves 71,2 Blažej Ivan SDKÚ-DS

Tužina 71,77 Ján Sloboda NEKA

Tvarožná 70,97 Dagmar Mathiová SNS,SMER

Tvrdomestice 64,81 Jozef Beňo NEKA

Tvrdošín 55,08 Ivan Šaško SNS,SMER

Tvrdošovce 47,72 Marián Tóth MOST – HÍD

U

Ubľa 73,31 Nadežda Sirková SMER

Úbrež 69,74 Jozef Antonič KDH

Udavské 58,89 Tomáš Pastirák SMER

Udiča 62,72 Jozef Slámka NEKA

Údol 81,73 Štefan Arendáč SDKÚ-DS

Uhliská 84,47 Dana Maruniaková SDKÚ-DS

Úhorná 73,45 Roman König NEKA

Uhorská Ves 71,92 Vladimír Multáň NEKA

Uhorské 74,45 Jozef Sakala NEKA

Uhrovec 67,45 Zuzana Máčeková NEKA

Uhrovské Podhradie 88,88 Dušan Duranzia SMER

Úľany nad Žitavou 61,1 Juraj Ostrožlík ĽSHZDS

Ulič 62,16 Ján Holinka SDKÚ-DS,KDH,MOST- HÍD

Uličské Krivé 72,6 Milan Sičák SMER

Uloža 73,15 František Seman SDKÚ-DS

Uňatín 69,78 Anna Babiaková SMER,KDH,SNS

Unín 67,96 Štefan Andel NEKA

Urmince 65,54 Jozef Cifra ND,SMER,KDH

Utekáč 67,7 Zuzana Paľašová SMER

Uzovce 76,55 Vincent Tomko SMER

Uzovská Panica 78,88 Peter Babík EDS,KDH

Uzovské Pekľany 79,12 Peter Hrubý NEKA

Uzovský Šalgov 74,08 František Lešo ĽSHZDS,SMER

V

Vaďovce 64,47 Alžbeta Tuková NEKA

Vagrinec 66,99 Peter Klim MOST – HÍD

Váhovce 62,39 Ferdinand Szalay NEKA

Vajkovce 69,77 Ladislav Balla SaS

Valaliky 45,16 Štefan Petrík KDH,SDKÚ-DS

Valaská 55,92 Juraj Uhrin SMER

Valaská Belá 53,88 Miloš Cúcik NEKA

Valaská Dubová 36,12 Jozef Fleis SMER

Valča 68,83 Štefan Paľo NEKA

Valentovce 75 Anna Firkaľová SMER

Valice 66,35 Ladislav Miko SMK-MKP

Valkovce 52,9 Ján Chrzan SMER

Vaľkovňa 72,03 Rudolf Pokoš SMER

Vaniškovce 50 Marcel Kvokačka SDKÚ-DS,KDH

Vápeník 67,44 Edita Harvišová SMER

Varadka 68,33 Sylvia Chudíková SF

Varechovce 67,4 Milan Hudák SMER

Varhaňovce 75,48 Anton Štefko SMER,HZD,KSS

Varín 58,38 Miroslav Williger NEKA

Vasiľov 82,88 Peter Škombár ĽSHZDS,SDKÚ-DS

Vavrečka 68,72 Pavol Žuff a SMER

Vavrinec 68,62 Helena Tabaková ĽS-HZDS

Vavrišovo 70,59 Ľubomír Račko NEKA

Važec 54,78 Rastislav Profant SMER

Včelince 70,55 Tibor Kosztúr NEKA

Večelkov 79,46 Alexander Hulitka NEKA

Vechec 75,07 Michal Čandík SMER

Veľaty 65,75 Mikuláš Levkut NEKA

Velčice 73,36 Ľubomír Gahír SMER,KDH

Veličná 75,33 Anton Bukna NEKA

Veľká Čalomija 74,08 Michal Nagy SMKMKP

Veľká Čausa 74,73 Dušan Ďurdina SMER

Veľká Čierna 70,34 Štefan Harant SDKÚ-DS,KDH

Veľká Dolina 69,54 Dana Cesneková SMER

Veľká Franková 53,66 Ondrej Krempaský NEKA

Veľká Hradná 30,41 Emil Masár KDH

Veľká Ida 65,33 Július Beluscsák KDH,SaS

Veľká Lehota 66,63 Marta Šmondrková SMER

Veľká Lesná 73,27 Ján Michna SDKÚ-DS

Veľká Lodina 75,89 Tomáš Hubert SMER

Veľká Lomnica 55,4 Peter Duda SDKÚ- DS,KDH,SaS

Veľká Lúka 72,27 Júlia Šebová ĽS-HZDS

Veľká Mača 44,32 Štefan Lancz MOST – HÍD

Veľká nad Ipľom 69,28 Gabriel Rácz NEKA

Veľká Paka 76,85 Alexander Hunka SDKÚ-DS,SMK-MKP

Veľká Tŕňa 78,89 Vojtech Bodnár SDKÚ-DS,KDH

Veľká Ves 69,04 Jozef Líška SMER,ĽSHZDS, SNS,SDKÚ-DS

Veľká Ves nad Ipľom 70,78 Ladislav Kerata SMK-MKP

Veľké Bierovce 69,17 Ján Marcinát KDH

Veľké Blahovo 76 Mária Bödők NEKA

Veľké Borové 75,47 Kamil Jančura KDH

Veľké Dravce 71,56 Viera Rubintová NEKA

Veľké Držkovce 71,69 Marián Čerňanský KDH

Veľké Dvorany 65,55 Emil Dinga NEKA

Veľké Dvorníky 75,36 Ernest Tóth SMK-MKP

Veľké Hoste 65,38 Jarmila Korálová ND

Veľké Chlievany 72,13 Zuzana Flórová SMER

Veľké Chyndice 80,75 Csaba Farkas NEKA

Veľké Kapušany 45,35 Peter Petrikán NEKA

Veľké Kosihy 56,51 Lajos Csóka MOST – HÍD

Veľké Kostoľany 52,16 Gilbert Liška ND

Veľké Kozmálovce 80,8 Margita Fialová SNS,SMER

Veľké Kršteňany 66,26 Marián Staňo SMER,SNS

Veľké Leváre 51,48 Štefan Kudlička NEKA

Veľké Lovce 36,21 Libor Kráľ SMER

Veľké Ludince 72,39 Zita Cseri NEKA

Veľké Orvište 37,71 Ľudovít Boleček NEKA

Veľké Ozorovce 70,27 Alena Kováčová SMER

Veľké Pole 56,2 František Demeter ĽS-HZDS

Veľké Raškovce 80,07 Elemér Jakab MOST – HÍD

Veľké Revištia 80,19 Martin Hrunka NEKA

Veľké Ripňany 38,17 Jozef Balážik SMER,KDH

Veľké Rovné 24,02 Jozef Mičieta SMER

Veľké Slemence 73,03 Ľudovít Tóth SMKMKP

Veľké Straciny 40,15 Ján Jakab ĽSHZDS, SMER

Veľké Teriakovce 68,84 Andrej Karas ĽSHZDS, SNS

Veľké Trakany 64,23 József Kopasz SMKMKP

Veľké Turovce 70,94 Jaroslav Péter SMER

Veľké Uherce 57,19 Milan Toma SMER,SNS,ĽS-HZDS

Veľké Úľany 55,35 František Gőgh SMKMKP, MOST – HÍD,SDKÚ-DS

Veľké Vozokany 84,46 Justína Pálková NEKA

Veľké Zálužie 53,5 Karol Bútora ĽS-HZDS

Veľké Zlievce 77,69 Ivan Krahulec SDKÚ- DS,MOST – HÍD,SMER

Veľkrop 82,11 Marián Prokopič SMER,MOST – HÍD

Veľký Biel 51,16 Anton Danter NEKA

Veľký Blh 69,05 Tibor Csúr NEKA

Veľký Cetín 71,71 Štefan Lužbeťák NEKA

Veľký Čepčín 77,71 Jana Boďová NEKA

Veľký Ďur 59,08 Peter Benko SMER

Veľký Folkmar 48,33 Milan Grega NEKA

Veľký Grob 61,71 Viliam Rigo MOST – HÍD

Veľký Horeš 59,78 Zoltán Pál MOST – HÍD

Veľký Kamenec 68,71 Attila Nagy NEKA

Veľký Klíž 75,69 Jozef Bielich NEKA

Veľký Krtíš 34,34 Dalibor Surkoš SMER,ĽSHZDS,

SNS

Veľký Kýr 64,92 Miroslav Dojčán NEKA

Veľký Lapáš 67,68 Andrej Zurbola SMER

Veľký Lipník 61,28 Štefan Stempák NEKA

Veľký Lom 55,81 Anna Gregorová SDKÚ-DS

Veľký Meder 54,26 Alexander Néveri SMKMKP

Veľký Slavkov 56,74 František Šáry NEKA

Veľký Slivník 80,5 Zdenka Ihnátová ĽSHZDS

Veľký Šariš 56,41 Mikuláš Drab NEKA

Veľopolie 75,66 Valéria Klapáčová NEKA

Velušovce 51,19 Mário Pätoprstý SMER

Vernár 81,55 Vladimír Ondruš SMER

Veselé 62,43 Viera Šipková NEKA

Veterná Poruba 57,59 Desana Stromková NEKA

Vidiná 64,46 Vladimír Ragač NEKA

Vieska 84,04 Rozália Angyalová NEKA

Vieska 60,73 Anna Makovníková SDKÚ- DS,ĽS-HZDS,MOST – HÍD,KDH,SMER

Vieska nad Blhom 92,37 Attila Lakatoš SRK

Vieska nad Žitavou 81,04 Štefan Mladý ĽSHZDS, SMER

Vígľaš 67,44 Róbert Záchenský NEKA

Vígľašská Huta – Kalinka 75,16 Pavel Michalec NEKA

Vikartovce 53,1 Vladimír Šavel SMER

Vinica 70,03 Béla Hrubík SMK-MKP

Viničky 63,34 Michal Takáč SMER,MOST – HÍD

Viničné 54,21 Štefan Lenghart SDKÚ-DS

Vinné 38,54 Jozef Kráľ NEKA

Vinodol 68,78 Stanislav Melišek NEKA

Vinohrady nad Váhom 64,3 Eva Hanusová NEKA

Vinosady 64,74 Milan Lempochner NEKA

Virt 47,15 Ján Kovács SMK-MKP

Vislanka 44,91 Dušan Firment SMER

Vislava 74,31 Milan Haňak SMER

Visolaje 44,3 Ľubica Pazderová SMER

Višňov 67,78 Martin Tomko KDH

Višňové 52,38 Jaroslav Bača SMER

Višňové 65,85 Zoltán Boršodi MOST – HÍD,SDKÚ-DS

Višňové 63,52 Marta Brezovská NEKA

Vištuk 56,13 Ľubomír Jelínek KDH,SDKÚ-DS

Vitanová 70,5 Štefan Ondrík KDH

Víťaz 67,14 Peter Jenča NEKA

Víťazovce 71,16 Jozef Merčák NEKA

Vítkovce 76,01 Jozef Olejník SaS

Vlača 71,8 Michal Kľučár SMER

Vladiča 80 Helena Popiková SMER,SNS

Vlachovo 68,24 Peter Pakes SNS

Vlachy 73,42 Ladislav Guoth SMER

Vlčany 59,22 Július Iván SMK-MKP

Vlčkovce 63,67 Ivan Dobrovodský NEKA

Vlkanová 61,6 Ľubomír Longauer SMER,SDKÚ-DS

Vlkas 50,92 Imrich Slovák NEKA

Vlková 78,45 Peter Bendík NEKA

Vlkovce 77,61 Peter Hardoň NEKA

Vlky 53,56 Baltazár Fejes SMK-MKP

Vlkyňa 78,6 Ján Czigány SMK-MKP

Voderady 68,37 Marek Turanský NEKA

Vojany 76,3 Štefan Czinke MOST – HÍD

Vojčice 59,29 Vlastimil Kiral-Varga NEKA

Vojka 77,06 Štefan Juhász MOST – HÍD

Vojka nad Dunajom 74,35 Donald Álló NEKA

Vojkovce 73,96 Rastislav Kolej NEKA

Vojňany 64,89 Marián Gaborčík SDKÚ-DS

Vojnatina 82,26 Pavol Gengeľ SMER

Vojtovce 68 Helena Kasardová SMER

Voľa 76,09 Štefan Gajdoš SMER,SDKÚ-DSVolica 75,8 Dušan Petrík SMER

Volkovce 49,42 Ondrej Kozolka KDH

Voznica 43,09 Kamil Blaho SMER

Vozokany 51,22 Mikuláš Tončko NEKA

Vozokany 83,45 Jaroslav Bazala NEKA

Vráble 40,55 Tibor Tóth SDKÚ-DS,KDH,SaS

Vrádište 66,16 Milan Kováč NEKA

Vrakúň 61,45 Ákos Horváth SMK-MKP

Vranov nad Topľou 44,89 Ján Ragan NEKA

Vrbnica 71,56 Jaroslav Varga NEKA

Vrbov 76,1 Jozef Kovalčík SMER

Vrbová nad Váhom 74,94 Ladislav Forró

SMK-MKP

Vrbovce 38,86 Samuel Redecha NEKA

Vrbové 53,19 Ján Jánoška NEKA

Vrbovka 82,55 Károly Zólyomi NEKA

Vrchteplá 87,21 Ľubomír Novosad SDĽ

Vrícko 75,95 František Hideg NEKA

Vršatské Podhradie 82,74 Pavol Husár ĽSHZDS

Vrútky 47,27 Miroslav Mazúr NEKA

Vtáčkovce 38,37 Milan Zimerman SDKÚ-DS

Výborná 77,98 Viera Strelová KDH

Výčapy – Opatovce 65,96 Jozef Holúbek NEKA

Vydrany 69,18 Ladislav Balódi NEKA

Vydrná 64,48 Milan Gášek SMER,SDKÚ- DS,KDH,SNS

Vydrník 77,95 Peter Slobodník SDKÚ-DS

Vyhne 63,9 Vladimír Bevelaqua NEKA

Východná 60,32 Pavel Krupa NEKA

Výrava 75,48 Monika Kurťaková SMER

Vysočany 70,75 Ivan Sečanský SMER

Vysoká 76,1 František Novák SMER

Vysoká 43,39 Valéria Kuková SDKÚ-DS

Vysoká nad Kysucou 61,61 Anton Varecha NEKA

Vysoká nad Uhom 63,95 Ján Hrešan SDKÚ-DS

Vysoká pri Morave 58,11 Dušan Dvoran SMER

Vysoké Tatry 58,55 Ján Mokoš NEKA

Vyškovce 87,93 Ján Mruz SMER

Vyškovce nad Ipľom 79,44 Jozef Gyurkovics NEKA

Vyšná Boca 93,49 Ľubica Trégerová SMER

Vyšná Hutka 78,69 Agáta Nosaľová KDH

Vyšná Jablonka 72,88 Emília Čopáková SMER

Vyšná Jedľová 71,05 Michal Michalko SMER

Vyšná Kamenica 82,52 Ján Mikloš SMER

Vyšná Myšľa 71,97 Paulína Guľášová KDH,SDKÚ-DS

Vyšná Olšava 80,26 Juraj Kasarda SDKÚ-DS

Vyšná Pisaná 65,57 Vasil Pitlivka SMER

Vyšná Polianka 70,45 Ľuboš Špik SDKÚ-DS

Vyšná Rybnica 72,69 František Gejguš SMER

Vyšná Sitnica 79,16 Oliver Halas KDS

Vyšná Slaná 86,17 Dušan Gallo SMER

Vyšná Šebastová 60,13 Stanislav Šváby SaS

Vyšná Voľa 72,78 Mária Kmecová SNS

Vyšné Ladičkovce 66,66 Ján Mucha ĽSHZDS, SMER,SNS

Vyšné nad Hronom 81,45 Eva Madarásová SMER

Vyšné Nemecké 79,47 Jozef Danko ĽSHZDS

Vyšné Remety 77,06 Martin Dolinič SMER

Vyšné Repaše 80 Žofi a Kurucová SMER

Vyšné Ružbachy 67,28 Ján Dudjak NEKA

Vyšné Valice 75,98 Karol Herényi SMK-MKP

Vyšný Čaj 70,58 Vincent Borovský SMER

Vyšný Hrabovec 81,37 Juraj Pšár SMER

Vyšný Hrušov 76,51 Milan Naster NEKA

Vyšný Kazimír 64 Michal Duda SMER

Vyšný Klátov 40,38 Ondrej Jusko SNS

Vyšný Komárnik 86,15 Daniela Štefancová SDKÚ-DS,MOST – HÍD

Vyšný Kručov 57,14 Emília Novotná SMER,KDH

Vyšný Kubín 74,6 Viera Juráková NEKA

Vyšný Medzev 71,73 Róbert Nálepka SDKÚ-DS

Vyšný Mirošov 78,5 Michal Petranik SDĽ

Vyšný Orlík 79,42 Michal Džupin NEKA

Vyšný Skálnik 74,43 Ján Durmis NEKA

Vyšný Slavkov 67,46 Viera Kašperová SMER

Vyšný Tvarožec 85,56 Jozef Balaščák SMER

Vyšný Žipov 59,74 Miroslav Ondič SZ

Z

Zábiedovo 71,4 Ján Banovčan NEKA

Záborie 46,01 Ján Záborský NEKA

Záborské 78,29 Kristína Maliňáková KDH,SDKÚ-DS

Zádiel 73,91 Július Nehoda NEKA

Zádor 61,45 Ildikó Kovács MOST – HÍD

Záhor 64,33 Milan Šabák NEKA

Záhorce 75,92 Branislav Kázmer SDKÚ-DS

Záhorská Ves 62,41 Boris Šimkovič NEKA

Záhradné 26,43 Anton Gašpár KDH

Zacharovce 86,56 Ružena Gembická SMER,ĽS-HZDS

Zákamenné 30,45 Milan Vrábeľ NEKA

Zákopčie 49,05 Františk Hažík

SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS

Zalaba 63,5 Etela Michlianová SMK-MKP

Zálesie 80 Jozef Pisarčík NEKA

Zálesie 35,99 Jozef Meško NEKA

Zalužice 61,38 Gabriel Viňanský SDKÚ- DS,SMER,MOST – HÍD

Zamarovce 73,54 Stanislav Červeňan SMER

Zámutov 69,75 Dušan Višňovský NEKA

Záriečie 77,89 Jozef Kollár NEKA

Záskalie 54,48 Štefan Šaradín SMER,ĽSHZDS

Zatín 69,6 Zoltán Szaxon SMK-MKP,MOST

Závada 71,87 Ján Bajus SMER

Závada 69,3 Marián Petruš SMER,KDH

Závada 58,86 Miroslav Kalmár SMER

Závadka 71,88 Dušan Rada NEKAZávadka 67,5 Ján Varga SMER

Závadka 51,84 Vladimír Kišák KDH

Závadka nad Hronom 52,45 Ján Tešlár NEKA

Zavar 46,54 Rudolf Baroš ĽS-HZDS

Závažná Poruba 62,88 Pavel Baráni NEKA

Závod 47,06 Peter Vrablec KDH

Zázrivá 60,14 Matúš Mních SMER

Zbehňov 71,53 Martin Timko KDH

Zbehy 64,68 Ivan Habiňák KDH,ĽSHZDS, SNS

Zboj 63,27 Ladislav Ladomirjak SMER

Zbojné 72,25 Anna Koščová SMER

Zborov 53,08 Ján Lukáč NEKA

Zborov nad Bystricou 73,79 Juraj Hlavatý KDH,ĽS-HZDS

Zbrojníky 70,45 Juraj Kišš NEKA

Zbudská Belá 80,55 Milan Matuška SMER

Zbudské Dlhé 87,76 František Kopej SNS

Zbudza 72,01 Matej Havrila KDH,SNS,SZ

Zbyňov 69,12 Stanislav Hudek NEKA

Zeleneč 50,84 Ivan Ranuša NEKA

Zemianska Olča 65,89 Ladislav Komjáti SMK-MKP

Zemianske Kostoľany 70,46 Helena Kovačová NEKA

Zemianske Podhradie 74,9 Miroslav Zámečník NEKA

Zemianske Sady 58,73 Roman Súkeník SMER

Zemiansky Vrbovok 67,7 Mária Petrovičová SMER,KDH,SDKÚ-DS

Zemné 70,71 János Bób SMK-MKP

Zemplín 70,03 Mikuláš Takács SMK-MKP

Zemplínska Nová Ves 64,05 Michal Šlepkovský SDĽ

Zemplínska Široká 35,4 Vladimír Mati SMER

Zemplínska Teplica 41,13 Jozefína Uhaľová NEKA

Zemplínske Hámre 60,86 Jozef Gajdoš SMER

Zemplínske Hradište 64,98 Ján Oláh SMER,KDH,SDKÚ-DS

Zemplínske Jastrabie 57,51 Miroslav Maďar KDH,SDKÚ-DS,SMER

Zemplínske Kopčany 57,01 Ladislav Kohut MOST – HÍD

Zemplínsky Branč 64,13 Jozef Tóth SaS

Zlatá Baňa 79,82 Dušan Demčák SDKÚ-DS

Zlatá Idka 67,62 Stanislav Rusnák SMER

Zlaté 47,79 Mária Ontkaninová SMER

Zlaté Klasy 60,82 Ladislav Matiaško MOST – HÍD

Zlaté Moravce 56,66 Peter Lednár SMER,KDH,ĽS-HZDS

Zlatná na Ostrove 68,19 Eva Varjúová SMKMKP, MOST – HÍD

Zlatník 67,21 Martina Lukáčová NEKA

Zlatníky 69,71 Milan Gešnábel NEKA

Zlatno 69,35 Margaréta Murínová NEKA

Zlatno 80,09 Róbert Šlehobr SMER

Zliechov 80,47 Anton Miko NEKA

Zohor 57,23 Eva Michalinová NEKA

Zombor 58,41 Marián Galo SMER

Zubák 66,85 Miroslav David NEKA

Zuberec 64,01 Vladimír Šiška KDH,SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS

Zubné 81,31 Vladimír Pažur SMER,ĽSHZDS, SNS

Zubrohlava 64,47 Pavol Bugeľ SDKÚ-DS

Zvolen 29,7 Miroslav Kusein SMER,ĽS-HZDS,KDH,MOST – HÍD,KSS,HZD,SZS,ZRS,EDS,SF

Zvolenská Slatina 63,1 Mária Klimentová NEKA

Zvončín 77,28 Michaela Strakošová NEKA

Žabokreky 64,08 Zuzana Valocká NEKA

Žabokreky nad Nitrou 55,53 Otakár Sneženka SDKÚ-DS

Žakarovce 67,93 Mária Falatková SMER

Žakovce 73,83 Katarína Krullová NEKA

Žalobín 82,07 Valéria Račková SMER

Žarnov 78,8 Ladislav Fazekas SMK-MKP

Žarnovica 47,49 Kamil Danko SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,KSS

Žaškov 66,36 Milan Pavlovčík SDKÚ- DS,SMER

Žbince 50 Ján Jurko SMER

Ždaňa 49,38 Ján Kokarda NEKA

Ždiar 74,1 Pavol Bekeš NEKA

Žehňa 78,58 Andrej Lazor SaS

Žehra 79,42 Ivan Mižigár NEKA

Železná Breznica 70,13 Ján Dúbravský SMER

Železník 71,96 Andrej Mitaľ NEKA

Želiezovce 47,57 Pavel Bakonyi NEKA

Želmanovce 40,46 Tomáš Košč KDH,SDKÚ-DS

Želovce 60,5 Július Makó SMER

Žemberovce 59,1 Ján Kalman NEKA

Žemliare 88,65 Andrea Gubíková SMK-MKP

Žiar 75,6 Peter Moravčík NEKA

Žiar 78,57 Zoltán Csizmadia NEKA

Žiar nad Hronom 41,74 Ivan Černaj NEKA

Žibritov 64,81 Dušan Laco SMER

Žihárec 73,99 Alajos Baranyay SMK-MKP

Žikava 53,1 Helena Kúseková NEKA

Žilina 38,44 Igor Choma SMER,SZ,ĽSHZDS, HZD

Žíp 83,21 Magdaléna Nagy Pálová SMK-MKP

Žipov 84,76 František Dzuriček SMER

Žirany 64,49 Jozef Zsebi NEKA

Žitavany 48,61 Juraj Obert SMER,ĽSHZDS, KSS

Žitavce 76,1 Peter Bako NEKA

Žitná – Radiša 77,91 Rudolf Botka SMER

Žlkovce 66,98 Tibor Stanko KDH

Župčany 64,1 Peter Mitra SDKÚ-DS,KDH

Župkov 51,66 Ján Tomáš NEKA

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor ChomaIvan ČernajJán JanoškaJán MokošJán MuchaJozef KollárLadislav MikoPeter LednárPeter MikulaRichard RybníčekŠtefan ŠkultétyTibor TóthVladimír Butko