Bývalá Spice Girl Mel C je po desiatich rokoch bez chlapa

Melanie C
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 10. júla (WEBNOVINY) – Britská speváčka Melanie Chisholm, známa ako Mel C, sa po desiatich rokoch rozišla so svojím priateľom Thomasom Starrom.

Jej hovorca to potvrdil pre britský Daily Mail. Dvojica sa zoznámila v roku 2002, keď si hviezda užívala dovolenku na Barbadose.

Žili spolu v dome na severe Londýna a vo februári 2009 sa im narodila dcéra Scarlet. Príčina rozpadu ich vzťahu zatiaľ nie je známa.

Tridsaťosemročná Melanie Chisholm sa preslávila ako Sporty Spice v skupine Spice Girls, ktorá na hudobnej scéne pôsobila v rokoch 1994 až 2000 a 2007 až 2008. Má za sebou i úspešnú sólovú kariéru, ktorú odštartovala debutovým štúdiovým albumom Northern Star (1999).

Neskôr bojovala s depresiami a poruchou príjmu potravy, no v roku 2003 sa vrátila s albumom Reason. Na konte má ďalšie štúdiovky Beautiful Intentions (2005), This Time (2007) a The Sea (2011).

Obrazom: Speváčka Melanie C

Medzitým v roku 2007 absolvovala svetové turné so Spice Girls. Ako sólová interpretka dovedna predala viac ako 12 miliónov albumov a medzi jej najväčšie hity patria skladby Never Be the Same Again, I Turn to You, Here It Comes Again či Next Best Superstar. V súčasnosti pracuje na novom albume s názvom Stages.

https://www.youtube.com/watch?v=x7E24eKJvs0

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Melanie C