Matovič bude mať obrovskú zodpovednosť zložiť stabilnú vládu, reagoval na exit poll Bugár

Béla Bugár
Predseda strany Most-Híd Béla Bugár (upostred) počas volebnej noci v centrále strany Most-Híd po ukončení volieb do Národnej rady SR 2020. Bratislava, 29. február 2020. Foto: SITA/Martin Medňanský

Predseda Mosta-Híd Béla Bugár zatiaľ nechcel reagovať na výsledok exit pollu agentúry Focus vykonaný pre TV Markíza. Podľa neho by strana v dnešných parlamentných voľbách získala 2 percentá voličských preferencií. K výsledku svojej strany vo voľbách sa chce Bugár vyjadriť až po tom, keď budú známe oficiálne výsledky. Predstavitelia a kandidáti Mostu-Híd v jej volebnom štábe v centrále strany v Bratislave prijali informácie o výsledku exit pollu zdržanlivo.

Bugár okomentoval výsledok hnutia Obyčajní ľudia a nezávisle osobnosti, ktorý v exit polle získali takmer 26 percent hlasov voličov. „Povedal som, že prvý určite bude Matovič. Bude mať obrovskú zodpovednosť zložiť stabilnú vládu, zodpovednú vládu a splniť to, čo sľúbil,“ povedal Bugár. „My sme to, čo sme sľúbili, splnili,“ dodal predseda Mosta-Híd.

Parlamentné voľby 2020 na Slovensku

Všetky správy
Online (minúta po minúte) z priebehu volieb
Kandidátky a kandidáti
Kompletné výsledky
Zvolení poslanci
Preferenčné hlasy

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Béla BugárIgor Matovič
Firmy a inštitúcie Most-HídOĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti