Škandalózne video Madonny si na YouTube pozrú len dospelí

Madonna
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 25. marca (WEBNOVINY) – Video ku singlu Girl Gone Wild americkej speváčky Madonny si na YouTube môžu pozrieť len registrovaní užívatelia nad 18 rokov.

Dôvodom je jeho erotický nádych, nechýbajú napríklad polonahí muži, ktorí sa provokatívne pohybujú okolo 53-ročnej hviezdy. „Niektoré veci sa nikdy nezmenia. Je to návrat do čias, keď MTV odmietlo vysielať Justify My Love,“ uviedla Madonnina hovorkyňa Liz Rosenberg.

Speváčka však napriek tomu, že so zákazom nesúhlasí, údajne pracuje na prístupnejšej verzii.

Webstránka YouTube sa rozhodla, že video je príliš nemravné a malo by byť prístupné len užívateľom starším ako 18 rokov. Madonninmu tímu poslali zoznam záberov, ktoré by mali vymazať, ak chcú, aby si ho mohli pozrieť všetci,“ prezradil nemenovaný zdroj denníku New York Post.

Girl Gone Wild je druhým singlom z Madonninej dvanástej štúdiovky MDNA, ktorú popová kráľovná oficiálne uvedie na trh v pondelok 26. marca. Prvým singlom je pieseň Give Me All Your Luvin‘. V nej sa ako hostky objavili rapperka Nicki Minaj a speváčka M.I.A. Minaj okrem toho hosťuje aj v skladbe I Don’t Give A.

Album MDNA obsahuje dovedna dvanásť skladieb, na ktorých Madonna spolupracovala s producentmi ako William Orbit, Benny Benassi alebo Martin Solveig. Pre Madonnu to je prvá štúdiovka po štyroch rokoch, prvá od albumu Hard Candy (2008). Zároveň to bude jej prvý album vydaný prostredníctvom vydavateľstva Interscope Records, s ktorým podpísala zmluvu po odchode od Warner Bros. Records.

Novinku Madonna naživo predstaví na svetovom turné. Šnúru odštartuje 29. mája koncertom v izraelskom Tel Avive. Od 7. júna do 21. augusta bude vystupovať v Európe a od 28. augusta do 20. novembra ju uvidia fanúšikovia v Severnej Amerike.

Najbližšie pri Slovensku bude v nedeľu 29. júla, kedy sa ukáže vo Viedni na Štadióne Ernsta Happela. Vstupenky na tento koncert sa v sieti Eventim predávajú za 51 až 236,50 eura.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe MadonnaNicki Minaj